Gargždiškiai nutraukė trijų iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją, tuo metu čempionato naujokai suklupo penktąjį kartą per pastarąsias šešerias rungtynes.

Vienintelį rungtynių įvartį 22-ąją rungtynių minutę pelnė Valdas Paulauskas.

Šeimininkai siekė išlyginamojo įvarčio ir antrajame kėlinyje varžovus triuškino pagal kamuolio kontrolę (72-28 proc.). Visgi susikurtų progų šiems išnaudoti nepavyko, o dar kartą pralaimėjusi „TransINVEST“ ekipa pirmenybėse rikiuojasi paskutinėje vietoje.

Tuo metu „Banga“ su 10 taškų bent jau laikinai kyla į penktąją vietą.

Pergalę identišku rezultatu pasiekė Kauno r. „Hegelmann“ futbolininkai, kurie išvykoje 1:0 pranoko Marijampolės „Sūduvą“.

Vienintelis mačo įvartis krito 40-ąją minutę, kuomet kamuolį į vartų tinklą pasiuntė kamerūnietis Steve'as Kingue.

Šis laimėjimas leidžia Kauno rajono ekipai šoktelėti į antrąją turnyrinės lentelės poziciją. 14 taškų savo sąskaitoje turintis „Hegelmann“ 2 taškais atsilieka nuo Vilniaus „Žalgirio“.

Tuo metu marijampoliečiai pirmenybėse žengia šeštoje vietoje.