Po du įvarčius svečiams pelnė Alvaro Morata (15 ir 54 min.) ir Iago Aspas (51, 63), po vieną –Sergio Ramosas (3), Isco (16) ir Davidas Silva (39). 89-ąją min. Lichtenšteino komandos žaidėjas Maximilianas Goppelis pasiuntė kamuolį į savo vartus.

Ispanai po aštuonerių rungtynių turi 22 taškus.

Antrąją vietą G grupėje užimanti Italijos rinktinė savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikė Izraelio futbolininkus. Pergalingą įvartį 53-iąją min. įmušėcCiro Immobile.

Italų sąskaitoje – 19 taškų.

D grupėje pirmaujanti Serbijos rinktinė (18 tšk.) išvykoje 1:0 (0:0) pranoko Airijos ekipą. Vienintelį susitikimo įvartį 55-ąją min. įmušė Aleksandaras Kolarovas.

I grupėje Islandijos rinktinė (16 tšk.) namuose po Gylfio Sigurdssono įvarčių 2:0 (0:0) nugalėjo Ukrainos futbolininkus ir pasivijo lyderę Kroatijos komandą (16 tšk.).

Kroatai antradienį išvykoje 0:1 (0:0) turėjo pripažinti turkų pranašumą.

Rezultatai

D grupė

Austrija 1 – 1 Gruzija

8 min. [0:1] Valeriane Gvilia

43 min. [1:1] Louis Schaub

Airija 0 – 1 Serbija

55 min. [0:1] Aleksandar Kolarov

Moldova 0 – 2 Velsas

80 min. [0:1] Hal Robson-Kanu

90 min. [0:2] Aaron Ramsey

G grupė

Makedonija 1 – 1 Albanija

53 min. [0:1] Odise Roshi

78 min. [1:1] Aleksandar Trajkovski (11 m baudinys)

Italija 1 – 0 Izraelis

53 min. [1:0] Ciro Immobile

Lichtenšteinas 0 – 8 Ispanija

3 min. [0:1] Sergio Ramos

15 min. [0:2] Alvaro Morata

16 min. [0:3] Isco

39 min. [0:4] Davidas Silva

51 min. [0:5] Iago Aspas

54 min. [0:6] Alvaro Morata

63 min. [0:7] Iago Aspas

89 min. [0:8] Maximilianas Goppelis (į savo vartus)

I grupė

Islandija 2 – 0 Ukraina

47 min. [1:0] Gylfi Sigurdsson

66 min. [2:0] Gylfi Sigurdsson

Kosovas 0 – 1 Suomija

83 min. [0:1] Teemu Pukki

Turkija 1 – 0 Kroatija

75 min. [1:0] Cenk Tosun

***

Primename, kad 2018 m. planetos pirmenybės vyks Rusijoje, o kelialapius į finalinį turnyrą be šeimininkų rusų jau turi Belgijos, Brazilijos, Irano, Meksikos ir Japonijos rinktinės.

Pasaulio čempionato Europos zonos atrankos varžybose dalyvauja 52 komandos, suskirstytos į devynias grupes. Į pasaulio čempionatą pateks grupių nugalėtojai, o aštuonios geriausios antrąsias vietas užimsiančios rinktinės dėl likusių keturių kelialapių kovos atkrintamosiose varžybose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)