Dėl legendinio „Camp Nou“ renovacijos darbų šiemet iš savo namų išsikėlusi „Barcelona“ šį kartą Romos Olimpiniame stadione 1:2 (1:0) nusileido amžinam savo priešui iš Madrido.

Xavi auklėtiniai pirmavo po jau 6 minutę pelnyto Ilkay'aus Gundogano įvarčio, tačiau po pertraukos viskas pasikeitė.

Iš pradžių, 68 min., Jude'as Bellinghamas šūviu tarsi iš patrankos rezultatą išlygino, o 90+2 min. 20-metis saugas pasižymėjo iš arti ir antrą kartą bei išplėšė madridiečiams labai svarbią pergalę.

Po šios pergalės „Real“ turi 28 taškus ir pirmauja kartu su sezono išsišokėle „Girona“.

Titulą ginanti „Barca“ su 24 taškais rikiuojasi trečia. Ketvirtas – net dviem mačais mažiau žaidęs Madrido „Atletico“ su 22 taškais.