51-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Radamelis Falcao (1:0). 72-ą minutę svečiams iš Barselonos pavyko sušvelninti rezultatą, kuomet pasižymėjo Alexis Sanchezas (1:1).

Jam rezultatyvų perdavimą atliko Cescas Fabregasas.

Vos po aštuonių minučių į „Atletico“ vartus krito dar vienas įvartis, tiesa, šį kartą pasižymėjo įvartį į savus vartus pelnęs madridietis Gabi Fernandezas (1:2).

Kituose susitikimuose „Valencia“ klubas išvykoje nepasigailėjo MadridoRayo Vallecano“ ekipos (4:0), Sevilijos „Real Betis“ futbolininkai minimaliu skirtumu 1:0 palaužė Vigo „Celta“ komandos pasipriešinimą, o „Malaga“ ir „Sevilla“ klubai išsiskyrė taikiai ir be įvarčių (0:0).

„Atletico“ 1 - 2 „Barcelona“

52' Radamel Falcao [1 - 0]
72' Alexis Sanchez [1 - 1]
80' Gabi Fernandez [1 - 2] („Atletico“, į savo vartus)

„Rayo Vallecano“ 0 - 4 „Valencia“

28' Roberto Soldado [0 - 1]
34' Roberto Soldado [0 - 2]
62' Andres Guardado [0 - 3]
90' Nelson Haedo Valdez [0 - 4]

„Real Betis“ 1 - 0 „Celta“

68' Ruben Castro Martin [1 - 0]

„Malaga 0 - 0 „Sevilla“