Žymiai sėkmingiau mačą pradėjo Gvinėjos atstovai į priekį išsiveržė jau 15 min., kai įvartį pelnė Sadio Diallo, tačiau 23 min. botsvaniečių narys Dipsy Selolwane 11 metru baudiniu atstatė lygybę - 1:1. Nepaisant to, jau po keturių minučių Gvinėja vėl išsiveržė į priekį, kai vėl įvartį pelnė Diallo.

Prieš pat pertrauką įvyko dar daugybė svarbių įvykių. 41 min. trečią įvartį Gvinėjai įmušė Abdoulas Razzagui Camara, o botsvaniečiai į tai atsakė likdami dešimtyje, nes Patrickas Motsepe gavo raudoną kortelę. Sutrikusius varžovus prieš pertrauką dar spėjo nustebinti Ibrahima Traore tikslus smūgis, nuskandindamas visas botsvaniečių svajones apie bent jau dorą rezultatą - 4:1.

Besibaigiant rungtynėms dar du Gvinėjos įvarčiai rezultatą pavertė nepadoriu. 84 ir 86 minutėmis tikslius smūgius atliko Mamadou Bah ir Naby Soumah - 6:1. Pergalė penkių įvarčiu skirtumu - Afrikos Nacijų taurės turnyro rekordo pakartojimas, kaip ir net šeši vienos komandos pelnyti įvarčiai (prieš tai šešis įvarčius į varžovų vartus per mačą yra pavykę pasiųsti Egiptui 1963 m. ir Dramblio Kaulo Krantui 1970 m.).

Tuo metu Ganos rinktinė rezultatu 2:0 (0:0) įveikė Malio atstovus. Abu įvarčiai krito antrame kėlinyje. Pirmasis puikiu baudos smūgiu pasižymėjo Asamoah Gyanas, o antrą įvartį po A. Gyano perdavimo pelnė Andre Ayew.

Botsvana 1 – 6 Gvinėja
15' [0 - 1] Sadio Diallo
23' [1 - 1] Dipsy Selolwane
27' [1 - 2] Sadio Diallo
41' [1 - 3] Abdoul Razzagui Camara
45' [1 - 4] Ibrahima Traore
84' [1 - 5] Mamadou Bah
86' [1 - 6] Naby Soumah

45' Patrick Motsepe (Botsvana) parodyta raudona kortelė

Gana 2 – 0 Malis
63' [1 - 0] Asamoah Gyan
76' [2 - 0] Andre Ayew.