Pirmą įvartį šiose rungtynėse pelnė puolėjas Geoffrey‘us Dernisas, sugebėjęs pasižymėti 26-ą susitikimo minutę. Tuo metu antrame kėlinyje „Montpellier“ gretose dar po įvartį įmušė Olivieras Giroudas (47 min.), Johnas Utaka (62 min.) ir Remy Cabella (86 min.).
Skirtingai nei „Montpellier“, sunkią pergalę išvykoje iškovojo šalies čempionas „Lille“ klubas. Jis tik rungtynių pabaigoje 3:2 (2:2) palaužė lygos autsaiderį „Ajaccio“, kuriam tai buvo jau 11-a nesėkmė „Ligue 1“ pirmenybėse.
Nugalėtojų gretose įvarčius įmušė Ludovicas Obraniakas (12 min.), Marko Basa (16 min.) ir Edenas Hazardas (80 min.).
„Ajaccio“ komandoje vienintelį kartą pasižymėjo puolėjas Ilanas (37min.), o įvartį į savo vartus rungtynių pradžioje įsimušė Aurelienas Chedjou (2 min.).
Rezultatai:
„Montpellier“ 4 – 0 „Lorient“
26‘ [1 – 0] Geoffrey‘ Dernis
47‘ [2 – 0] Olivier Giroud
62‘ [3 – 0] John Utaka
86‘ [4 – 0] Remy Cabella
„Ajaccio“ 2 – 3 „Lille“
2‘ [1 – 0] Aurelien Chedjou
12‘ [1 – 1] Ludovic Obraniak
16‘ [1 – 2] Marko Basa
37‘ [2 – 2] Ilan
80‘ [2 – 3] Eden Hazard (11 m)
„Evian“ 2 – 1 „Valenciennes“
25‘ [1 – 0] Olivier Sorlin
33‘ [2 – 0] Cedric Barbosa
85‘ [2 – 1] Gael Danic (11m.)
14‘ Isimat Mirin („Valenciennes“) parodyta raudona kortelė
„Dijon“ 0 – 0 „Sochaux“
71‘ Mathieu Peybernes („Sochaux“) parodyta raudona kortelė
„Brest“ 2 – 2 „Saint-Etienne“
23‘ [1 – 0] Nolan Roux
24‘ [1 – 1] Pierre-Emerick Aubameyang
26‘ [2 – 1] Nolan Roux
87‘ [2 – 2] Pierre-Emerick Aubameyang
„Nice“ 2 – 0 „Sochaux“
15' [1 - 0] Luciano Monzon
35' [2 - 0] Renato Civeli
46' John Boye parodyta raudona kortelė
Turnyro lentelė:
1 | Montpellier | 16 | 11 | 3 | 2 | 36:17 | 36 |
2 | Lille | 16 | 8 | 7 | 1 | 27:15 | 31 |
3 | PSG | 15 | 9 | 3 | 3 | 26:15 | 30 |
4 | Rennes | 16 | 8 | 4 | 4 | 27:21 | 28 |
5 | Lyon | 15 | 8 | 2 | 5 | 25:17 | 26 |
6 | Toulouse | 15 | 7 | 5 | 3 | 15:12 | 26 |
7 | Marseille | 16 | 6 | 6 | 4 | 22:16 | 24 |
8 | Saint Etienne | 16 | 6 | 6 | 4 | 19:19 | 24 |
9 | Lorient | 16 | 6 | 5 | 5 | 17:18 | 23 |
10 | Caen | 16 | 5 | 4 | 7 | 23:25 | 19 |
11 | Evian | 16 | 4 | 7 | 5 | 21:23 | 19 |
12 | Sochaux | 16 | 4 | 6 | 6 | 21:30 | 18 |
13 | Dijon | 16 | 5 | 3 | 8 | 17:29 | 18 |
14 | Brest | 16 | 2 | 10 | 4 | 17:18 | 16 |
15 | Bordeaux | 15 | 3 | 7 | 5 | 17:21 | 16 |
16 | Auxerre | 15 | 3 | 6 | 6 | 20:23 | 15 |
17 | Valenciennes | 16 | 3 | 5 | 8 | 16:19 | 14 |
18 | Nice | 16 | 3 | 5 | 8 | 14:17 | 14 |
19 | Nancy | 15 | 3 | 5 | 7 | 12:18 | 14 |
20 | Ajaccio | 16 | 1 | 5 | 10 | 15:34 | 8 |