Miuncheno klubui po du įvarčius pelnė Thomas Muelleris, Mario Goetze ir Arjenas Robbenas. Po kartą pasižymėjo Robertas Lewandowskis ir Franckas Ribery.

Dar daugiau įvarčių - net devynis - pamatė į rungtynes Lėverkuzene susirinkę futbolo gerbėjai. Tiesa, čia taikliais smūgiais pasižymėjo abi ekipos, o šeimininkai „Bayer“ futbolininkai pačioje mačo pabaigoje 4:5 pralaimėjo „Wolfsburg“ komandai.

Nugalėtojams keturis įvarčius pelnė Basas Dostas. Jis pelnė ir pergalingą įvartį jau teisėjo pridėto laiko metu. „Bayer“ klube tris kartus pasižymėjo Heung-Min Sonas.

Antrą vietą „Bundesliga“ čempionato turnyrinėje lentelėje užimantis „Wolfsburg“ klubas nuo pirmaujančio Miuncheno „Bayern“ ir toliau atsilieka aštuoniais taškais.

„Bayern Munich“ 8-0 „Hamburger SV“

21' [1-0] Thomas Mueller (iš 11 m baudinio)
23' [2-0] Mario Goetze
36' [3-0] Arjen Robben
47' [4-0] Arjen Robben
55' [5-0] Thomas Mueller
56' [6-0] Robert Lewandowski
69' [7-0] Franck Ribery
89' [8-0] Mario Goetze

„Bayer Leverkusen“ 4-5 „Wolfsburg“

6' [0-1] Bas Dost
17' [0-2] Naldo
29' [0-3] Bas Dost
57' [1-3] Heung-Min Son
62' [2-3] Heung-Min Son
64' [2-4] Bas Dost
68' [3-4] Heung-Min Son
72' [4-4] Karim Bellarabi
82' Emir Spahic („Bayer Leverkusen“) parodyta raudona kortelė
90' [4-5] Bas Dost

„Borussia Moenchengladbach“ 1-0 „FC Cologne“

90' [1-0] Granit Xhaka

„Hoffenheim“ 2-1 „VfB Stuttgart“

31' [1-0] Roberto Firmino
40' [1-1] Gotoku Sakai
90' [2-1] Sebastian Rudy

„Werder Bremen“ 3-2 „Augsburg“

16' [1-0] Assani Lukimya-Mulongoti
22' [1-1] Ragnar Klavan
24' [2-1] Franco Di Santo (iš 11 m baudinio)
45' [3-1] Theodor Gebre Selassie
79' [3-2] Tobias Werner

„Eintracht Frankfurt“ 1-0 „Schalke 04“

65' [1-0] Lucas Piazon