Pirmame kėlinyje pasižymėti nepavyko nė vienai komandai, tačiau antrame netikėtai iššovė svečių futbolininkai. Rungtynėse realių progų praktiškai neturėjęs Udinės klubas 73-ią minutę išsiveržė į priekį po tikslaus Mauricio Islos smūgio - 1:0.

Artėjant susitikimo pabaigai užvirė tikra drama: „Inter“ komandos kapitonas Javieras Zanetti neleistinai savo baudos aikštelėje sustabdė svečių ekipos kapitoną Antonio Di Natale, todėl mačo arbitras argentiniečiui parodė raudoną kortelę. A. Di Natale, uždirbęs 11 metrų baudinį, pats suskubo jį realizuoti, tačiau bandymas buvo nesėkmingas.

Nedaug trūko, kad būtų pasitvirtinusi nerašyta futbolo taisyklė, kadangi jau po kelių akimirkų 11 metrų baudinys buvo paskirtas ir į „Udinese“ vardus. Bet keičiausia, kad jo realizuoti nepavyko ir „Inter“ klubo puolėjui Giampaolo Pazzini, kurio smūgiuotas kamuolys nepataikė į vartus.

90-ą rungtynių minutę teisėjas atstatė komandose pusiausvyrą. Už kalbas antra geltona kortelė buvo parodyta svečių gynėjui Damiano Farroneti, todėl abi ekipos per pridėtą laiką žaidė turėdamos savo gretose po dešimt futbolininkų.

Šeimininkai dar turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau ja buvo nepasinaudota ir „Udinese“ klubas Italijos čempionate šventė jau 8-ą pergalę.

„Inter“ 0 – 1 „Udinese“
73‘ [0 – 1] Mauricio Isla