Jau 14-ą minutę svečius iš Milano į priekį išvedė Riccardo Montolivo, o 40-ąją milaniečiai įgijo kiekybinę persvarą. Už taisyklių pažeidimą raudoną kortelę prieš save išvydo „Fiorentina“ komandos vidurio gynėjas Nenadas Tomovičius.

Antro kėlinio viduryje „Milan“ komandai pavyko padvigubinti turimą persvarą. 62-ą minutę įvartį į varžovų komandos vartus įmušė Mathieu Flamini, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko pirmojo įvarčio autorius R. Montolivo.

Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis 66-ą minutę, kuomet arbitras į „Milan“ klubo vartus paskyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį tiksliai realizavęs Adamas Ljajičius sušvelnino.

Negana to, milaniečių košmaras nesibaigė. 73-ą minutę į svečių vartus buvo paskirtas dar vienas 11 metrų baudinys, bet šį kartą baudinį tiksliai realizavo Davidas Pizarro.

Likusios 15 antrojo kėlinio minučių buvo atkaklios, bet daugiau įvarčių neįmušė nei „Fiorentina“, nei „Milan“ futbolininkai. Rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 ir komandos pasidalijo po tašką.

Visi rezultatai:

Fiorentina 2 – 2 Milan
14‘ [0 – 1] Riccardo Montolivo
62‘ [0 – 2] Mathieu Flamini
66‘ [1 – 2] Adam Ljajic (iš 11 metrų baudinio)
73‘ [2 – 2] David Pizarro (iš 11 metrų baudinio)

Inter 3 - 4 Atalanta
43' [1 - 0] Tommaso Rocchi
56' [1 - 1] Giacomo Bonaventura
57' [2 - 1] Ricardo Alvarez
61' [3 - 1] Ricardo Alvarez
65' [3 - 2] German Denis (iš 11 metrų baudinio)
71' [3 - 3] German Denis
77' [3 - 4] German Denis

Napoli 2 - 0 Genoa
18' [1 - 0] Goran Pandev
29' [2 - 0] Blerim Dzemaili