D. Jankauskas šiose rungtynėse nežaidė, o M. Grigaravičiaus įvartis 70-ą minutę - pirmas šalies pirmenybėse - aikštės šeimininkams padėjo pasiekti lygiąsias.

Rygiečių gretose debiutavo ir visą mačą žaidė jauniausias lietuvis Latvijos lygoje - Deividas Kapustas.

Svečiai pirmavo po Vadimo Gripos (10 min.) ir Aleksandro Gramovičiaus (38 min.) įvarčių, o pirmo įvarčio autoriumi Jelgavos komandoje tapo Valerijus Redjko (60 min.).

Dvyliktą pergalę čempionate iškovojo antrą vietą užimantis Tado Labuko atstovaujamas Rygos „Skonto“ (42 tšk.) klubas, svečiuose 1:0 (0:0) privertęs pasiduoti Armino Narbekovo treniruojamus bei penktoje pozicijoje esančius Jūrmalos „JPFS/FK Spartaks“ (29 tšk.) futbolininkus.

Lietuvis žaidė visas rungtynes ir pirmo kėlinio viduryje (26 min.) buvo įspėtas, o pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Ruslanas Mingazovas (56 min.).

Latvijos čempionate su 46 taškai pirmauja Daugpilio „Daugava“ futbolininkai, Ventspilio „Ventspils“ (33 tšk.) komanda su Simonu Pauliumi trečia, o keturis lietuvius - Mindaugą Bagužį, Tomą Tamošauską, Rytį Leliūgą bei Luką Kochanauską - savo gretose turinti Liepojos „Metalurgs“ (32 taškai) ekipa - ketvirta.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)