22 min. šeimininkų sirgalių džiaugsmui į priekį Sevilijos komandą išvedė Jesusas Navasas.

Tačiau po 4 min. rezultatą išlygino Lionelis Messi.

Kėliniui artėjant į pabaigą vėl džiūgavo „Sevilla“ sirgaliai – neužtikrinta svečių gynyba pasinaudojo Gabrielis Mercado – 2:1.

Visgi, antrame kėlinyje savo žodį darkart tarė L. Messi – 67 min. ir 85 min. tikslūs argentiniečio smūgiai leido „Barcelona“ ekipai varžovų aikštę palikti su trimis taškais kišenėje.

Pergalę jau 93 min. įtvirtino Luisas Suarezas – 4:2.

Įdomu tai, kad L. Messi pasiekė savo 50-ą „hat-tricką“ savo karjeroje.

Po pergalės „Barcelonos“ sąskaitoje – 57 taškai. Antroje vietoje – Madrido „Atletico“ (47 taškai), „Real“ su 45 taškais – trečias.

„Sevilla“ su 37 taškais lieka 5-oje pozicijoje.

Šeštadienio „La Liga“ susitikimai:

„Getafe“ 2 – 1 „Rayo Vallecano“

28 min. [1:0] Jaime Mata
58 min. [1:1] Raul De Tomas
68 min. [2:1] Jorge Molina

„Sevilla“ 2 – 4 „Barcelona“

22 min. [1:0] Jesus Navas
26 min. [1:1] Lionelis Messi
42 min. [2:1] Gabriel Mercado
67 min. [2:2] Lionelis Messi
85 min. [2:3] Lionelis Messi
90+3 min. [2:4] Luisas Suarezas

19:30 „Alaves“ – „Celta Vigo“

21:45 Bilbao „Athetic“ – „Eibar“

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)