Pirmasis šių komandų susitikimas Meksikoje prieš savaitę baigėsi lygiosiomis 1:1.

Aikštės šeimininkai trečiadienį pirmavo po Hectoro Suazo (35 min.) įvarčio, tačiau svečiai antrajame kėlinyje įmušė du įvarčius - Damianas Alvarezas (53 min.) išlygino rezultatą, o Christianas Gimenezas (74 min.) įmušė pergalingą įvartį.

Beje, finalinį susitikimą komandos baigė nepilnų sudėčių - 76 minutę iš aikštės buvo pašalinti Gonzalo Fierro ("Colo Colo") ir Andresas Chitiva ("Pachuca").

Keturiskart Meksikos čempionė "Pachuca" vienuolikė iki šiol tarptautinėje arenoje buvo pasižymėjusi tik vieną kartą, kai 2004 metais iškovojo CONCACAF čempionų taurę.