Tomas Tamošauskas nugalėtojų gretose rungtyniavo iki 71-os, o Vitalijus Kavaliauskas - iki 69-os minutės.

Vieną įvartį aikštės šeimininkams pelnė Pavelas Surninas (60 min.), o vieno įvarčio autoriumi į savuosius vartus tapo Vitalijus Jagodinskis (67 min.).

Vienintelio įvarčio autoriumi į Liepojos ekipos vartus tapo Gatis Kalninis (77 min.).

Latvijos futbolo pirmenybių lyderiu su 31 tašku tebėra rungtynes atsargoje turintis Ventspilio "Ventspils" klubas.

Trečias V.Mižigurskio įvartis Estijos čempionate

Trečią įvartį Estijos čempionato XIV turo mače pelnė Valerijus Mižigurskis, o antrą vietą dešimties komandų turnyre užimanti vicečempionė Talino "Levadia" (29 tšk.) šeštadienį mačą varžovų aikštėje su Talino "Nomme JK Kalju" (26 tšk.) ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Aikštės šeimininkai pirmavo po Kristeno Viikmae (57 min.) įvarčio, o 73-ią minutę aikštėje pasirodęs V. Mižigurskis rezultatą išlygino 79-ą minutę.

Visas rungtynes svečių gretose žaidė Povilas Šarūnas.

Septintą pergalę iškovojo ketvirtoje pozicijoje esanti praėjusio sezono bronzos medalininkė Narvos "Trans" (25 tšk.) komanda su penkias Lietuvos atstovais, namuose 4:1 (3:0) sutriuškinusi septintojoje pozicijoje esančius Tartu "Tammeka" (16 tšk.) futbolininkus.

Visą mačą nugalėtojų gretose žaidė Tomas Rimas ir Marius Bezykornovas, Ernestas Biskys ir Donatas Strockis buvo tarp atsarginių žaidėjų, o Dmitrijus Šiškinas rungtynėms nebuvo registruotas.

Turnyre su 36 taškais pirmauja nugalėtojos titulą ginanti Talino "Flora" ekipa.