Maskvos ekipa pirmoji atidarė įvarčių sąskaitą. Tuo 30-ą rungtynių minutę pasirūpino Aleksejus Mirančiukas, po greitos kontratakos pataisęs atmuštą komandos draugo smūgį.

76 minutes „Juventus“ komandos žvaigždės rungtynėse Turine beviltiškai trankėsi į Maskvos „Lokomotiv“ gynybos sieną.

Ją pramušti pavyko P. Dybalai, pelniusiam du įvarčius iš eilės 77-ą ir 79-ą min.

Rungtynėse netrūko kuriozinių epizodų – C. Ronaldo vienoje atakoje koja nokautavo varžovų vartininką Guilherme. Suteikus medicininę pagalbą, pastarasis galėjo tęsti rungtynes.

"Juventus" - "Lokomotiv"

Čempionų lygos trečiojo turo rungtynėse A grupėje antradienį Madrido „Real“ (Ispanija) komanda svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) ekipą.

Pirmąją šio sezono pergalę Madrido klubui lėmė Toni Krooso įvartis 18-ąją min.

Grupės lyderė „Paris Saint-Germain“ (Prancūzija) komanda išvykoje net 5:0 (1:0) pranoko „Club Brugge“ (Belgija) ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Kylianas Mbappe (61, 79 ir 83 min.), du kartus pasižymėjo Mauro Icardi (7, 63).

B grupėje pergalingą žygį tęsia Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) komanda. Ji svečiuose 3:2 (1:1) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) futbolininkus.

Svečių gretose du kartus pasižymėjo Robertas Lewandowskis (34, 62). Rezultatyviausių žaidėjų įskaitoje pirmaujantis lenkas savo sąskaitoje jau turi penkis įvarčius.

Praėjusio sezono vicečempionė Londono „Tottenham Hotspur“ (Anglija) komanda namuose 5:0 (3:0) nugalėjo Belgrado „Crvena zvezda“ (Serbija).

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Harry Kane'as (9, 72) ir Son Heung-Minas (16, 44).

C grupėje trečiąją pergalę iškovojo „Manchester City“ (Anglija) komanda, savo aikštėje 5:1 (2:1) pranokusi Bergamo „Atalanta“ (Italija) futbolininkus.

Nugalėtojams tris įvarčius pelnė Raheemas Sterlingas (5, 64, 69), du – Sergio Aguero (34, 38 – iš 11 m).

Šioje C grupėje Donecko „Šachtar“ (Ukraina) savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) ekipa.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Jevgenas Konoplianka (16 min.) ir Dodo (75), o svečiams įvarčius pelnė Dani Olmo (25) ir Mislavas Oršičius (60 – iš 11 m).

D grupėje Madrido „Atletico“ (Ispanija) komanda namuose 1:0 (0:0) įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) futbolininkus ir iškovojo antrąją pergalę.

Vienintelį susitikimo įvartį 78-ąją min. įmušė Alvaro Morata.

Visų antradienio rungtynių rezultatai:

A grupė

„Club Brugge“ 0 – 5 „Paris Saint Germain“

7' [0 – 1] Mauro Icardi
61' [0 – 2] Kylianas Mbappe
63' [0 – 3] Mauro Icardi
79' [0 – 4] Kylianas Mbappe
83' [0 – 5] Kylianas Mbappe

Stambulo „Galatasaray“ 0 – 1 Madrido „Real“

18' [0 – 1] Toni Kroosas

UEFA Čempionų lygos A grupė

B grupė

Pirėjo „Olympiakos“ 2 – 3 Miuncheno „Bayern“

23' [1 – 0] Youseffas El Arabi
34' [1 – 1] Robertas Lewandowskis
62' [1 – 2] Robertas Lewandowskis
75' [1 – 3] Corentinas Tolisso
79' [2 – 3] Guilherme

Londono „Tottenham Hotspur“ 5 – 0 Belgrado „Crvena zvezda“

9' [1 – 0] Harry Kane'as
16' [2 – 0] Sonas Heung-Minas
44' [3 – 0] Sonas Heung-Minas
57' [4 – 0] Erikas Lamela
72' [5 – 0] Harry Kane'as

UEFA Čempionų lygos B grupė

C grupė

„Manchester City“ 5 – 1 Bergamo „Atalanta“

28' [0 – 1] Ruslanas Malinovskis
34' [1 – 1] Sergio Aguero
38' [2 – 1] Sergio Aguero
58' [3 – 1] Raheemas Sterlingas
64' [4 – 1] Raheemas Sterlingas
69' [5 – 1] Raheemas Sterlingas
83' [ raudonoji kortelė] Philas Fodenas („Manchester City“)

UEFA Čempionų lygos C grupė

D grupė

Turino „Juventus“ 2 – 1 Maskvos „Lokomotiv“

30' [0 – 1] Aleksejus Mirančiukas
77' [1 – 1] Paulo Dybala
79' [2 – 1] Paulo Dybala

Madrido „Atletico“ 1 – 0 Leverkūzeno „Bayer“

78' [1 – 0] Alvaro Morata