„Raudonieji velniai“ turnyro finale sekmadienį 2:0 pranoko „Newcastle United“ futbolininkus ir lygos taurės titulą iškovojo šeštą kartą istorijoje.

Pirmąjį įvartį 33-ąją minutę pelnė Casemiro - brazilas pasižymėjo galva po Luke'o Shaw pakelto perdavimo į baudos aikštelę.

Po šešių minučių rezultatas buvo padvigubintas, kai į savo vartus kamuolį nukreipė „Newcastle“ gynėjas Svenas Botmanas.

Po pertraukos „Man United“ kontroliavo situaciją ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Mančesterio ekipa šį sezoną sėkmingai žygiuoja ir „Premier“ lygoje, kur užima trečiąją vietą. Europos lygos turnyre anglai šią savaitę eliminavo „Barcelona“ ekipą.