Davidas Moyesas šiose rungtynėse jau naudojosi Nemanja Vidičiaus ir Nani paslaugomis, kadangi šie abu žaidėjai išsigydė savo traumas. Startinė „Man Utd“ sudėtis smarkiai skyrėsi nuo tos, kurią D. Moyesas naudojo prieš „Kitchee“ ekipą ir tą mačą laimėjo 5:2. Iš minėto mačo startinėje sudėtyje buvo palikti tik Michaelis Carrickas, Andersonas ir Wilfriedas Zaha.

Rungtynių pradžioje buvo žaidžiamas greitas futbolas ir abi komandos greitai turėjo šansų pasižymėti, bet jie nebuvo išnaudoti.

25 mačo minutę vos įvarčio neįmušė AIK klubas. Kennedy Igboananike išbėgo vienas prieš vartininką Andersą Lindegaardą, tačiau danas įspūdingai apgynė vartus.

Po penkių minučių traumą patyrė Nani, kuris nebegalėjo tęsti rungtynių. Kai portugalas buvo pakeistas, „Man Utd“ puolamoji jėga sumažėjo ir iki pertraukos jie rimtų progų neturėjo.

AIK klubas antrąjį kėlinį pradėjo puikiai. Jau 47 mačo minutę Robinas Quaisonas atliko įspūdingą smūgį į viršutinį vartų kampą ir aikštėje po keitimo pasirodęs vartininkas Benas Amosas neturėjo jokių vilčių.

Po to „United“ sulaukė dar vieno smūgio, kadangi traumą patyrė Jonny Evanas, kuris taip pat negalėjo tęsti rungtynių. Visgi „Man Utd“ 68 minutę sugebėjo išlyginti rezultatą. Po W. Zaha perdavimo įvartį iš arti įmušė jaunasis ekipos puolėjas Angelo Henriquezas.

„Man Utd“ klubas po šio įvarčio bandė pasižymėti ir antrąjį kartą, tačiau Švedijos ekipos gynėjai sėkmingai gynėsi ir rungtynės pasibaigė lygiosiomis.