„Miestiečiai“ rungtynės pradėjo greitu tempu ir jau 8-ą minutę 11 metrų baudinį uždirbo bei pats jį realizavo Mario Balotelli.

Vos po penkių minučių gynėjas Joleonas Lescottas smūgiu galva dar kartą nuginklavo „Aston Villa“ vartininką Bradą Friedelį ir padidino savo komandos pranašumą.

Birmingemo miesto klubas po dviejų greitų įvarčių atsidūrė duobėje ir aikštėje atrodė pasimetęs. 27-ą minutę Davidas Silva puikiai susižaidė su Yaya Toure ir atliko smūgį į vartus. Nors B. Friedelis atlaikė ispano smūgį, vis dėlto prie atmušto kamuolio pirmas prišoko M. Balotelli ir pelnė dar vieną įvartį.

Iki pirmo kėlinio pabaigos „Man City“ ir toliau spaudė „Aston Villa“ komandą ir sukūrė dar daugiau progų, bet jų nesugebėjo realizuoti tiek puikiai žaidęs D. Silva, tiek ir kiti ekipos žaidėjai.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip, kaip pirmasis, ir jau po 10 minučių buvo pelnytas dar vienas įvartis. Šį kartą du žaidėjus išmaudęs „Man City“ atakuojantysis saugas Adamas Johnsonas buvo pargriautas baudos aikštelėje ir į „Aston Villa“ vartus buvo skirtas dar vienas vienuolikos metrų baudinys.

Jį savitu stiliumi dar kartą realizavo M. Balotteli ir taip pelnė pirmąjį savo „hat-tricką“ Anglijos „Premier“ lygoje. Po ketvirto įvarčio žaidimas tapo blankus ir rodėsi, jog ekipos jau laukia rungtynių pabaigos.

Tik paskutinėmis minutėmis žaidimas šiek tiek suaktyvėjo, tačiau tiek B. Friedelis, tiek Joe Hartas įvarčių nepraleido ir „Man City“ šventė nesunkią pergalę 4:0.

Dar viename susitikime „Tottenham“ namuose 2:0 nugalėjo „Newcastle“ ir iš ketvirtosios turnyrinės lentelės vietos išstūmė rungtynėmis mažiau žaidusią, nugalėtojos titulą ginančią Londono „Chelsea“ vienuolikę.

Vėliausiai pasibaigusiame mače „Birmingham City“ namie paskutinę minutę sugebėjo išplėšti lygiąsias su čempionato lydere „Manchester United“ komanda.

Susitikimas tarp šių ekipų prasidėjo gan ramiai. Pirmame rungtynių kėlinyje daug progų neturėjo nei viena, nei kita. Abi komandos kamuolį labiau kontroliuodavo ties aikštės viduriu.

Vienintelė labiau įsimintina proga pirmame kėlinyje buvo „United“ saugo Ryano Giggso galimybė pasižymėti 18-ą minutę, tačiau futbolininkas pataikė į varžovų vartų virpstą.

Antrąjį kėlinį svečiuose žaidę „Man Utd“ futbolininkai pradėjo geriau ir 58-ą minutę „raudonųjų velnių“ puolėjas Dimitaras Berbatovas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Tas pats D. Berbatovas po kelių minučių sudrebino „Birmingham City“ klubo vartų virpstą. Žaidėjas nerealizavo turėtos progos, o kaip vėliau paaiškėjo, tai galėjo būti įvartis, kuris svečiams būtų leidęs iškovoti pergalę.

90-ą minutę šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti, kai po Nikolos Žigičiaus perdavimo vartininką Edwiną van der Saarą nuginklavo Lee Bowyeris. Tai buvo paskutinis šio susitikimo įvartis.

„Manchester City“ 4 - 0 „Aston Villa“

8' [1 - 0] Mario Balotelli (11 m b.)
13' [2 - 0] Joleon Lescott
27' [3 - 0] Mario Balotelli
55' [4 - 0] Mario Balotelli (11 m b.)

„Stoke City“ 0 - 2 „Fulham“

4' [0 - 1] Chris Baird
10' [0 - 2] Chris Baird

„Tottenham“ 2 - 0 „Newcastle“

57' [1 - 0] Aaron Lennon
81' [2 - 0] Gareth Bale

66' iš aikštės pašalintas Younes Kaboul („Tottenham“).

„West Bromwich“ 1 - 3 „Blackburn“

3' [0 - 1] Nikola Kalinic
17' [1 - 1] Jerome Thomas
53' [1 - 2] Nikola Kalinic
62' [1 - 3] Mame Biram Diouf

65' iš aikštės pašalintas Nikola Kalinič („Blackburn“);
88' iš aikštės pašalintas Gabriel Tamas („West Bromwich“).

„Sunderland“ 0 - 2 „Blackpool“

50' [0 - 1] Dudley Campbell
90' [0 - 2] Dudley Campbell

„West Ham United“ – Liverpulio „Everton“ 1:1

16' [1 - 0] Tony Hibbert (į savo vartus)
42' [1 - 1] Seamus Coleman.

„Birmingham City“ 1 - 1 „Manchester United“

58' [0 - 1] Dimitar Berbatov
90' [1 - 1] Lee Bowyer

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)