Pirmo kėlinio pabaigoje 38-ą minutę pasižymėjo Graikijos futbolo atstovai. Ioannio Maniačio smūgiuotą kamuolį rikošetu į vartus nukreipė argentinietis A. Dominguezas - 1:0. Antro kėlinio pradžioje 55-ą minutę gražiu tolimu smūgiu kaire koja svečių vartininką Davidą De Geą nuginklavo J. Campbellas iš Kosta Rikos - 2:0. „Olympiakos“ klubas šventė pelnytą pergalę ir prieš atsakomą dvikovą Anglijoje turi gana solidų pranašumą.

Joelis Campbellas

Rezultatas

„Olympiakos“ 2 - 0 „Manchester United“

38' Alejandro Dominguez [1 - 0]
55' Joel Campbell [2 - 0]

Kalbama, kad „Raudonųjų velnių“ treneris Davidas Moyesas neteks pareigų, jei jo auklėtiniai neiškovos teisės kitą sezoną žaisti Čempionų lygoje.

Tam Mančesterio klubui reikia arba triumfuoti elitiniame Senojo žemyno turnyre, arba Anglijos čempionate užimti bent ketvirtą vietą. Šiuo metu „United“ komanda nuo ketvirtą poziciją užimančio „Liverpool“ klubo atsilieka net 11 taškų, o dabar turi rimtų problemų ir Čempionų lygoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (59)