Pepo Guardiolos treniruojama Mančesterio ekipa palaužė Grahamo Potterio auklėtinių pasipriešinimą minimaliu rezultatu 1:0 (0:0).

Pirmajame kėlinyje sostinės klubas žaidė aktyviau, tačiau jo gretas išretino traumos: aikštę nesužaidus nė trečdalio laiko priverstinai paliko Raheemas Sterlingas ir Christianas Pulisičius.

Vienintelis įvartis krito 63 minutę, kai po aštraus Jacko Grealisho perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į vartus pasiuntė Riyadas Mahrezas.

Čempionų titulą ginantys „Man City“ futbolininkai toliau žengia antroje lygos vietoje, jie atsilikimą nuo Londono „Arsenal“ sumažino iki 5 taškų.

Buksuojantis „Chelsea“ klubas nukrito į dešimtąją vietą.

Per pastaruosius aštuonis lygos mačus „aristokratai“ iškovojo viso labo šešis taškus.