Šiame sezone neįtikėtiną 22 pergalių seriją užfiksavę „Real“ futbolininkai metų sandūroje smuktelėjo į duobę. Madrido ekipa draugiškoje dvikovoje 2:4 pralaimėjo Italijos AC „Milan“ komandai, Ispanijos čempionate 1:2 suklupo prieš CF „Valencią“, o pirmose Ispanijos „Copa del Rey“ aštuntfinalio rungtynėse šią savaitę 0:2 nusileido Madrido „Atletico“ futbolininkams.

Į pergalių kelią sugrįžusiems Ispanijos futbolo čempionato lyderiams pirmą įvartį 12 min. pelnė Jamesas Rodriguezas. 28 min. rezultatą padvigubino Garethas Bale'as.

„Espanyol“ klubui maža viltis sužibo 53 min., kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas „Real“ gynėjas Fabio Coentrao. Tačiau net ir žaisdami mažumoje Madrido futbolininkai sugebėjo dar kartą įveikti varžovų gynybą - 76 min. kamuolį į svečių vartus pasiuntė Nacho Fernandezas.

„Real“ dabar turi 42 taškus ir antrą bei trečią vietas užimančias „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ ekipas lenkia 4 taškais. Šie du klubai sekmadienį vakare susikaus Katalonijos sostinėje.

„Real Madrid“ 3-0 „Espanyol“

12' [1-0] James Rodriguez
28' [2-0] Gareth Bale
53' Fabio Coentrao („Real Madrid“) parodyta raudona kortelė
76' [3-0] Nacho Fernandez

„Malaga“ 1-1 „Villarreal“

45' [0-1] Jonathan dos Santos
60' [1-1] Nordin Amrabat

„Celta Vigo“ 1-1 „Valencia“

28' Fabian Orellana („Celta Vigo“) nerealizavo 11 m baudinio
43' [0-1] Rodrigo
61' [1-1] Fabian Orellana

„Eibar“ 2-1 „Getafe“

33' [1-0] Manu del Moral
51' [2-0] Ander Capa
80' [2-1] Diego Castro

Italijos „Serie A“ lygoje - du mačai

Šeštadienį elitinės Italijos „Serie A“ futbolo lygos tvarkaraštyje įrašyti du mačai. Pirmajame susitikime „Sassuolo“ klubas namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Udinese“ futbolininkais.

Kitose rungtynėse „Torino“ ekipa priėmė „AC Milan“ klubą. Milano futbolininkai anksti išsiveržė į priekį, tačiau pergalės taip ir nesugebėjo iškovoti - lygiosios 1:1.

„Sassuolo“ 1-1 „Udinese“

15' [1-0] Simone Zaza
26' [1-1] Cyril Thereau

„Torino“ 1-1 „AC Milan“

3' [0-1] Jeremy Menez (iš 11 m baudinio)
45' Mattia De Sciglio („AC Milan“) pašalintas iš aikštės
81' [1-1] Kamil Glik