Gino Lettier auklėtiniai išvykoje 1:1 (1:0) sužaidė su „Šiauliais“.

Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai. Jeffrey Sarpongas išprovokavo varžovo klaidą, Noelis Mbo atmetė kamuolį Federico Palaciosui ir vokietis pelnė savo pirmą įvartį „TOPsport A lygoje“.

N. Mbo atliko du smūgius į vartų plotą, su jais susitvarkė sezone debiutavęs Lukas Paukštė. Kitoje aikštės pusėje grėsmingai iš toli atakavo Simonas Urbys – Vytautas Černiauskas sužaidė solidžiai.

Po pertraukos N. Mbo dar sykį privertė paplušėti L. Paukštę, arti tikslo buvo J. Sarpongas, visgi, daugiau svečiai dėmesio skyrė gynybai. Pro šalį smūgiavo Sigitas Olberkis, labai aktyviai rungtyniavo Davis Ikauniekas.

Pagrindine dvikovos žvaigžde buvo „Panevėžio“ vartininkas V. Černiauskas, meistriškai apsigynęs nuo pastarojo legionieriaus iš Latvijos, Egidijaus Vaitkūno bei Rolando Baravyko smūgių. Vis dėlto 85-ąją minutę po komandos draugo klaidos vartų sargas padėti negalėjo – pasižymėjo po keitimo į kovą
mestas Nauris Petkevičius.

Kitame susitikime lygiosiomis sužaidė ir Gargždų „Banga“ su Marijampolės „Sūduva“ – 0:0.

Cesinha savąjį šansą turėjo jau 4-ąją minutę, tačiau smūgis Mantui Bertašiui didesnių problemų nesukėlė. Vos po kelių minučių po Motiejaus Burbos skerso perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į vartus pasiųsti siekė Rokas Filipavičius, pastarajam kelią užkirto vartininkas.

Kėlinio pabaigoje pavojų šeimininkams kėlė Ernestas Burdzilauskas, pastarąjį sustabdė Antonio Lara, jau kitame epizode M. Burba surado Stevą Lawsoną, jo spirtas kamuolys skriejo tiesiai į M. Bertašių.

Antrąją mačo pusę atidarė S. Lawsonas, kuris atliko tolimą smūgį, tiesa, kamuolį sugavo varžovų vartų sargas. Sužaidus beveik 70 minučių Vilius Piliukatis smūgiavo galva, Giedrius Zenkevičius su tuo susitvarkė.

82-ąją minutę po keitimo pasirodęs Aivaras Emsis buvo atsidūręs pavojingoje situacijoje, visgi, latvio šūvis buvo blokuotas. Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos šalia baudos aikštelės prasižengė Ivanas Zotko, tuo pasinaudojęs Valdas Paulauskas atliko laisvą smūgį, savo ekipą priverstas gelbėti buvo G. Zenkevičius. Pastarasis padirbėti turėjo ir per pridėtą teisėjo laiką, kai teko atremti Cesinhos atliktą bandymą kaire koja.

Po 7-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių Marijampolės „Sūduva“ su 9 taškais rikiuojasi penkta, Gargždų „Banga“ – su 7 taškais žengia septinta.