Sunkius laikus išgyvenantis „Milan“ klubas niekaip neatsikrato lygiųjų „sindromo“. Šį kartą milaniečiai savų žiūrovų akivaizdoje 1:1 sužaidė su „Genoa“ futbolininkai, kurie net 65-ias minutes žaidė dešimtyje.

4-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Kaka, tačiau netrukus rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Alberto Gilardino.

35-ą minutę už pražangą baudos aikštelėje iš aikštės išvarytas „Genoa“ komandos žaidėjas Thomasas Manfredinis.

Vis dėl to Mario Balotelli nerealizavo 11 metrų baudinio, o 65-ias minutes mažumoje rungtyniavę svečiai atsilaikė ir atėmė du taškus iš „Milan“ klubo.

Visi rezultatai:

Verona 0 - 1 Chievo
90' [0 - 1] Dejan Lazarevic

SSC Napoli 0 - 1 Parma
81' [0 - 1] Antonio Cassano

AC Milan 1 - 1 Genoa
4' [1 - 0] Kaka
8' [1 - 1] Alberto Gilardino

35' Thomas Manfredini (Geno) gavo raudoną kortelę
36' Mario Balotelli (Milan) nerealizavo 11 metrų baudinio