Šiame susitikime debiutavo naujasis „raudonųjų“ pirkinys italas Mario Balotelli. Puolėjas mačą pradėjo starto sudėtyje, bet 61-ą minutę buvo pakeistas.

Pirmasis įvartis krito jau 8-ą dvikovos minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Raheemas Sterlingas.

Po pertraukos skirtumą padvigubino sėkmingai 11 metrų baudinį realizavęs Stevenas Gerrardas, o tašką rungtynėse padėjo įvartį pelnęs Alberto Moreno.

Du taškus kiek netikėtai prarado Londono „Arsenal“ futbolininkai, kurie svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su lygos naujoke „Leicester“ komanda.

20-ą minutę svečius iš sostinės į priekį išvedė Alexis Sanchezas, tačiau jau po poros minučių rezultatą išlygino Jose Leonardo Ulloa, o per likusį laiką daugiau įvarčių įmušta nebuvo.

„Aston Villa“ 2 - 1 „Hull City“
14' [1 - 0] Gabriel Agbonlahor
36' [2 - 0] Andreas Weimann
74' [2 - 1] Nikica Jelavič

„Tottenham“ 0 - 3 „Liverpool“
8' [0 - 1] Raheem Sterling
49' [0 - 2] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)
60' [0 - 3] Alberto Moreno

„Leicester“ 1 - 1 „Arsenal“
20' [0 - 1] Alexis Sanchez
22' [1 - 1] Jose Leonardo Ulloa