Šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus 13 minučių, kuomet įvartį įmušė Sulley Muntari, o pirmojo kėlinio antroje pusėje persvarą padvigubino Wesley Sneijderis.

Dvikovos pabaigoje Giuseppe Mascara realizavo 11 metrų baudinį ir neleido šeimininkams ramiai baigti mačo, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

Kitoje dvikovoje "Sampdoria" su Mariumi Stankevičiumi be didesnio vargo 4-1 sutriuškino buksuojančią "Bologna" vienuolikę.

Rungtynių lemtis buvo nuspręsta per pirmąjį pusvalandį - 8 minutę šeštą įvartį šį sezoną įmušė Giampaolo Pazzini, kiek vėliau dublį pridėjo Daniele Mannini, o 33 minutę tolimu smūgiu Reto Ziegleris pradėjo varžovų triuškinimą.

Negana to, iš aikštės buvo pašalintas "Bologna" puolėjas Marco Di Vaio, o paguodos įvartis antrajame kėlinyje didelio džiaugsmo svečiams nesukėlė.

Milano "Inter" 2 - 1 "Catania"

13' [1 - 0] Sulley Muntari

31' [2 - 0] Wesley Sneijder

84' [2 - 1] Giuseppe Mascara (iš 11 metrų baudinio)

Genujos "Sampdoria" 4 - 1 "Bologna"

7' [1 - 0] Giampaolo Pazzini

16' [2 - 0] Daniele Mannini

26' [3 - 0] Reto Ziegler

33' [4 - 0] Daniele Mannini

62' [4 - 1] Pablo Daniel Osvaldo

27' iš aikštės pašalintas Marco Di Vaio ("Bologna")