Tuo tarpu kitose rungtynėse, „Valencia“ futbolininkai, pirmaudami rezultatu 2-0, pergalės iškovoti nesugebėjo. Puikiai antrąjį kėlinį pradėję svečių „Mallorca“ klubas išlygino rezultatą, o besibaigiant mačui „Valencia“ žaidėjas dar gavo ir raudoną kortelę.

Tikrą įvarčių šou sekmadienio popietę sukūrė „Espanyol“ vienuolikė, kuri lygos naujoko vardą ginančią „Rayo Vollecano“ ekipą namuose patiesė net 5-1. Tris įvarčius šeimininkams pelnė Kalu Uche ir du pridėjo Philippe Coutinho, tuo tarpu svečiams garbės įvartį įmušė Raulis Tamudo.

Madrido „Atletico“ futbolininkai namuose taip pat iškovojo pergalę. Skirtingai nei, pavyzdžiui, „Valencia“ ekipa, madridiečiai susikurtą pranašumą išlaikė iki pat pabaigos ir per pridėtinį laiką jį padvigubino, taip rezultatu 2-0 įveikdami „Granada“ klubą.

„Racing Santander“ 0 – 2 „Barcelona“

29' [0 - 1] Lionel Messi
56' [0 - 2] Lionel Messi (11 m.)

Madrido "Atletico" 2 - 0 "Granada"

38' [1 - 0] Miranda
90' [2 - 0] R. Falcao

83' iš aikštės pašalintas A.C.N. Henrique ("Granada")

Barselonos "Espanyol" 5 - 1 Madrido "Rayo"

4' [1 - 0] K. Uche
10' [2 - 0] P. Coutinho
22' [3 - 0] P. Coutinho
45' [4 - 0] K. Uche
54' [4 - 1] R. Tamudo
69' [5 - 1] K. Uche

"Valencia" 2 - 2 "Mallorca"

23' [1 - 0] T. Costa
42' [2 - 0] A. Aduriz
57' [2 - 1] E. Nsue
66' [2 - 2] Victor

85' iš aikštės pašalintas T. Costa ("Valencia")

"Osasuna" 2 - 1 Bilbao "Athletic Bilbao"
9' [1 - 0] Ander Iturraspe (į savo vartus)
31' [2 - 0] Raul Garcia
55' [2 - 1] Fernando Llorente.