Svečiai iš Mančesterio dominavo pirmoje rungtynių dalyje ir savo pranašumą įrodė dviem įvarčiais.

14 min. ekipą į priekį išvedė Polis Pogba, kėlinio viduryje rezultatą padvigubino Anthony Martialis.

Antrame kėlinyje 64 min. neleistinai baudos aikštelėje sustabdytas Juanas Mata. Prie 11 m žymos stojęs P. Pogba kamuolį mušė į patį vartų kampą – 3:0.

Ole Gunnar Solskjaerui stojus prie „Man United“ vairo ekipa dar nepatyrė pralaimėjimo kartėlio, „Premier“ lygoje iškovojo 8 pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis.

Šiuo metu „Man United“ sąskaitoje – 51 taškas, „Raudonieji velniai“ pakilo į ketvirtą vietą ir tašku aplenkė „Chelsea“.

Tiesa, „mėlynieji“ savo rungtynes žais sekmadienį: svečiuose susitiks su titulą ginančia „Man City“ ekipa.

„Fulham“ lieka su 17 taškų ir užima priešpaskutinę 19-ą vietą.

Svarbią pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri namuose 3:0 (2:0) nepailko didesnių vilčių „Bournemouth“ futbolininkams.

24 min. šeimininkus į priekį išvedė Sadio Mane, po dešimties minučių techniškai per vartininką kamuolį permetė Georginio Wijnaldumas, o antrame kėlinyje pergalę įtvirtino Mohamedas Salah (48 min.).

Po pergalės „Liverpool“ pakilo į pirmą vietą (65 taškai), trimis mažiau turi taip pat 26 rungtynes sužaidusi „Man City“.

Rezultatai

„Fulham“ 0 – 3 „Manchester Utd“

14 min. [0:1] Polis Pogba

23 min. [0:2] Anthony Martial

65 min/ [0:3] Polis Pogba (11 m baudinys)

„Crystal Palace“ 1 – 1 „West Ham“

27 min. [0:1] Markas Noble'as
76 min. [1:1] Wilfriedas Zaha

„Huddersfield“ 1 – 2 „Arsenal“

16 min. [0:1] Alex Iwobi
44 min. [0:2] Alexandre Lacazette
90 min. [1:2] Sead Kolasinac

„Liverpool“ 3 – 0 „Bournemouth“

24 min. [1:0] Sadio Mane
34 min. [2:0] Georginio Wijnaldum
48 min. [3:0] Mohamed Salah

„Southampton“ 1 – 2 „Cardiff“

69 min. [0:1] Sol Bamba
90 min. [1:1] Jack Stephens
90 min. [1:2] Kenneth Zohore

„Watford“ 1 – 0 „Everton“

65 min. [1:0] Andre Gray

„Brighton“ 1 – 3 „Burnley“

26 min. [0:1] Chris Wood
61 min. [0:2] Chris Wood
74 min. [0:3] Ashley Barnes
76 min. [1:3] Shane Duffy

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):