Svečiai pirmavo po Xherdano Shaqiri įvarčio, tačiau antrame kėlinyje 70 min. kamuolį į savo vartus nukreipė Jackas Butlandas.

Per likusį laiką abi ekipos turėjo šansų išplėšti pergalę, kartą kamuolys sudrebino svečių vartų konstrukcijas, tačiau komandos buvo priverstos pasidalinti po tašką.

„Stoke City“ savo sąskaitoje turi 26 taškus ir užima priešpaskutinę 19-tą vietą, Lesterio klubas – 7-tas (36 taškai).

„Liverpool“ namuose priėmė „West Ham United“ klubą, kurį sutriuškino 4:1 (1:0). Pirmame kėlinyje pasižymėjo Emre Canas (29 min.), antrame kėlinyje Antrame kėlinyje varžovų vartininką nuginklavo Mohamedas Salah (51 min.), Roberto Firmino (57 min.) ir Sadio Mane (77 min.).

Egiptietis M. Salah pasiekė Luizui Suarezui priklausantį rezultatyvumo rekordą: 31 įvartis per vieną „Liverpool“ sezoną. Neabejotina, kad šis rekordas artimiausiu metu bus pagerintas.

Rezultatą 59 min. buvo sušvelninęs Michailas Antonio. Po pergalės „Liverpool“ savo sąskaitoje turi 57 taškus ir pakilo į antrą vietą. Trečioje vietoje esantis „Man United“ (56 t.) savo rungtynes žais sekmadienį prieš „Chelsea“ (53 t.) ekipą. Pirmauja „Man City“ – 72 taškai.

Analogišką pergalę pasiekė ir „Brighton“ klubas, kuris 4:1 pranoko „Swansea City“ ekipą. Nugalėtojų gretose dubliu pasižymėjo Dwightas Gayle'as.

Rezultatai

„Leicester City“ 1 – 1 „Stoke City“

43 min. [0:1] Xherdan Shaqiri
70 min. [1:1] Jackas Butlandas

„AFC Bournemouth“ 2 – 2 „Newcastle United“

17 min. [0:1] Dwight Gayle
45 min. [0:2] Dwight Gayle
80 min. [1:2] Adamas Smithas
89 min. [2:2] Danas Goslingas

„Brighton“ 4 – 1 „Swansea City“

18 min. [1:0] Glenn Murray
69 min. [2:0] Glenn Murray
73 min. [3:0] Anthony Knockaert
85 min. [3:1] Lewisas Dunkas (į savo vartus)
90 min. [4:1] Jurgenas Locadia

„Burnley“ 1 – 1 „Southampton“

67 min. [1:0] Ashley Barnes
90 min. [1:1] Manolo Gabbiadini

„Liverpool“ 4 – 1 „West Ham United

29 min. [1:0] Emre Can
51 min. [2:0] Mohamed Salah
57 min. [3:0] Roberto Firmino
59 min. [3:1] Michail Antonio
77 min. [4:1] Sadio Mane

„West Bromwich Albion“ 1 – 2 „Huddersfield Town“

48 min. [0:1] Rajiv van La Parra
56 min. [0:2] Steve Mounie
64 min. [1:2] Craigas Dawsonas

„Watford“ 1 – 0 Everton“

79 min. [1:0] Troy Deeney

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):