Tai buvo paskutinis Lietuvos rinktinės testas – jau sekmadienį čempionato atidarymo rungtynėse lietuviai 20 valandą Kauno arenoje susitiks su Venesuelos rinktine.

Lietuvos rinktinė pirmajame kėlinyje turėjo vytis varžovus, tačiau tai padaryti pavyko po kapitono Justino Zagursko įvarčio, po kurio rezultatas tapo lygus 1:1.

Antrasis kėlinys Lietuvos komandai prasidėjo prastai, jau 3-ią minutę uzbekai pasižymėjo ir lietuviai buvo priversti dar sykį atsiduri besivejančių vaidmenyje.

Visgi jau po kelių minučių balansas buvo atstatytas: rezultatą tiksliu smūgiu išlygino Tomas Bučma.

Galų gale lietuviai pasiekė savo – komandos kapitonas Justinas Zagurskas pelnė antrą savo bei trečią komandos įvartį.

Uzbekistano salės futbolininkai dar bandė gelbėti situaciją išleisdami penktą aikštės žaidėją, tačiau dividendų jiems tai nedavė ir pergale džiaugėsi lietuviai.