„Lokomotyvas“ ir „Nautara“ šį sezoną taškus buvo praradę tik tarpusavio rungtynėse, tačiau šį kartą kluptelėjo tame pačiame ture. Radviliškio atstovai viešėjo sostinėje, kur juos priėmė „Bekentas“. Šeimininkai beveik visas rungtynes vijosi varžovus ir paskutinę minutę išlygino rezultatą 3:3.

Vis dėlto „Lokomotyvui“ lygiųjų užteko šoktelėti į pirmą poziciją, nes dar didesnę staigmeną pateikė „Baltija“. Panevėžio klubas jau 9-ą minutę pirmavo 2:0 prieš „Celsį-Nautarą“. Galutinai šalies čempionus pribloškė du Domanto Ežerskio įvarčiai antro kėlinio pradžioje. Po jų kauniečiai nebeatsitiesė ir pralaimėjo 1:4.

Trečią poziciją išsaugojo Alytaus „Auskos“ komanda, kuri Kaune rezultatu 6:2 nugalėjo vietos „Atletą“. Nuo pirmo ketverto stengiasi neatsilikti ir „Inkaras". Kauno komanda privertė pasiduoti Kaišiadorių „Savingę“ 7:5.

Kitas čempionato turas bus žaidžiamas vasario 8-9 dienomis.