Susitikimas aktyviau pradėjo Gruzijos rinktinė. Kelias klaidas padarė Žydrūnas Karčemarskas.

6-ąją minutė pirmojo pavojinga ataka prie Lietuvos vartų. Georgijus Demetradzė pavojingai prasiveržia į baudos aikštelę, tačiau Tomui Žvirgždauskui pavyksta apsiginti.

15-ąją minutę pirmas pavojingas epizodas prie Gruzijos vartų, bet vartininko baudos aikštelėje atsidūręs Ričardas Beniušis nepasiekia kamuolio.

20-ąją minutę Levanas Kobiašvilis griūna baudos aikštelėje, tačiau teisėjo švilpukas tyli.

29 minutę Aleksandras Iašvilis stipriai smūgiuoja iš toli - Ž.Karčemarskas žaidžia neužtikrintai - kamuolys lietęs rankas atsimuša į virpstą.

33-ąją minutę po Igorio Morino perdavimo labai pavojingai smūgiuoja Marius Stankevičius, o po kampinio Tomo Danilevičiaus galvą smūgiuotą kamuolį Georgijus Lomaja vėl nukreipia už galinės linijos.

Pirmasis kėlinys baigiasi 0:0.

Antro pradžioje Gruzijos rinktinė perima iniciatyvą ir žymiai dažniau atakuoja.

64-ąją minutę K.Kaladzės baudos smūgis skrieja virš vartų.

Lietuvos rinktinėje vietoj Igorio Morino aikštėje pasirodo Saulius Mikoliūnas.

77-ąją minutę Lietuva išsiveržia į priekį, kai S.Mikoliūnas gavęs kamuolį kairėje baudos aikštelės pusėje, suklaidino gynėją bei pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą - 1:0.

88-ąją minutę M.Kalonas pavojingai smūgiuoja į artimą kampą, bet gruzinų vartininkas kamuolį atmuša.

Teisėjas antrą kėlinį pratęsia net 5 minutėmis, bet mūsiškiai išsaugo pergalę.

Lietuva po 6 rungtynių surinkę 7 taškus pakyla į 5 turnyro lentelės vietą.

Komandų sudėtys:

Gruzija: Gieorgij Lomaja, Otar Chizaneišvili, Kacha Kaladzė, Dato Kvirkvelija, Levan Tskitišvili, Aleksander Iašvili, Levan Kobiašvili, Zurab Chizanišvili (80' Mujiri), Zurab Mentešašvili (64' Martsveladzė), Zaal Elijava, Georgij Demetradzė.

Lietuva: Žydrūnas Karčemarskas, Deividas Šemberas, Marius Stankevičius, Andrius Skerla, Tomas Žvirgždauskas, Mantas Savėnas (55' Mindaugas Kalonas), Ričardas Beniušis (75' Tadas Labukas), Tomas Danilevičius, Gediminas Paulauskas, Igoris Morinas (62' Saulius Mikoliūnas), Arūnas Klimavičius.

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.