Karolio Jasaičio treniruojama rinktinė LFF Kauno treniruočių centro stadione 2:1 (2:0) nugalėjo Farerų Salų bendraamžes. Antrasis šių komandų tarpusavio mačas vyks sekmadienį.

Primename, kad merginų rinktinė ruošiasi istoriniam renginiui – kitų metų vasarą mūsų šalyje vyksiančiam Europos merginų U19 futbolo čempionatui.

Penktadienio rungtynėse Lietuvos rinktinė pagrindus pergalei pasidėjo dar per pirmą kėlinį.

Jo metu Karolio Jasaičio auklėtinės pelnė du įvarčius – antroje kėlinio pusėje per penkiolikos minučių atkarpą tiksliai mušė Meida Proscevičiūtė bei Vanesa Vasiliauskaitė.

Po pertraukos viešnioms pavyko rezultatą sušvelninti, tačiau lietuvės pergalingą rezultatą išlaikė.

Kontrolinės merginų U19 rinktinių rungtynės:

Lietuva – Farerų Salos 2:1 (2:0).

LFF Kauno treniruočių centro stadionas; teisėja – Rasa Grigonė.

Įvarčiai: 30 min. Meida Proscevičiūtė, 45+2 min. Vanesa Vasiliauskaitė (Lietuva); 60 min. Solja Ernstdottir (Farerų Salos).

Įspėtos: 26 min. Karolina Jasaitytė (Lietuva); 90+3 min. Susanna L. Godtfred (Farerų Salos).

Lietuvos rinktinės starto sudėtis: Austėja Petkevičiūtė, Karolina Jasaitytė, Aistė Šveckutė, Neda Klezaitė (73 min. Greta Jaroševičiūtė), Meida Proscevičiūtė, Irūna Blaškytė, Karina Klevinskaitė (73 min. Saulė Uždavinytė), Atėnė Streckytė (82 min. Kamilė Medvedeva), Kotryna Maželytė, Ineta Šukštulytė, Santa Lichareva (32 min. Vanesa Vasiliauskaitė).

Atsargoje: Gabrielė Vasilenko, Darija Mikuckytė, Miglė Žižytė, Viltė Švarcaitė, Gytė Ulenskaitė.