Rungtynėms lietuviams prasidėjo ypač sėkmingai. 7-ą minutę Vykintas Slivka perėmė kamuolį, atliko perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Erikui Skripkinui ir šio perduotą kamuolį į vartus pasiuntė Edvardas Tamulevičius.

Lietuviai pirmavo vos penkias minutes. Po išmetimo iš užribio nuo žemės atšokusio kamuolio lietuviams nepavyko atmušti ir varžovų puolėjas H. Anieras galva nukreipė kamuolį į vartus.

35-ą minutę Estijos komanda išsiveržė į priekį. Po kampinio kamuolį į vartus iš arti nukreipė M. Kase'as.

Antrame kėlinyje rezultatui nepasikeitus, estai šventė pergalę.

Pirmą turnyro dieną - sekmadienį - mačas tarp Latvijos ir Estijos jaunimo ekipų baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Aikštės šeimininkai pirmavo po Igorio Deniso Rei (62 min.) įvarčio, tačiau 79-ą minutę įvarčio į savuosius vartus autoriumi tapo Latvijos ekipos žaidėjas Vitalijus Barinovas.

Būtent rungtynėmis su latviais antradienį lietuviai ir baigs šį turnyrą.

Šiemet Baltijos taurės turnyre varžosi tik trys šalys. Paskutinį kartą - 2012 metais - Lietuvos U-21 rinktinė įveikė latvius 1:0, tačiau finale nusileido šeimininkams suomiams 0:1.

Baltijos taurės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Estija21103:24
2.Latvija10101:11
3.Lietuva10011:20

Armino Narbekovo treniruojama komanda šiame turnyre sudaryta iš vienuolikos A lygos, devynių LFF I lygos žaidėjų ir dviejų legionierių - Simono Stankevičiaus („Leicester City“, Anglija) ir Vykinto Slivkos („Modena F.C.“, Italija). Po tris žaidėjus delegavo „Šiaulių“, Kauno „Stumbro“, Utenos „Utenio“ klubai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)