Italijos jaunimo (iki 19 metų - gimę 1994 metais ir jaunesni žaidėjai) taurės turnyre rungtyniavo 42 komandos.

„Juventus“ klubas pradėjo kovas nuo aštuntfinalio (trečio etapo) ir įveikė „Siena", Genujos „Sampdoria“ bei „Torino“ komandas.

Finale „Juventus“ susitiko su „Napoli“ klubu. Pirma dvikova Turine baigėsi lygiosiomis 1:1, o antrame susitikime Neapolio „San Paolo“ stadione per pagrindinį laiką komandos taip pat sužaidė lygiosiomis 1:1. Vis dėlto pratęsimo metu Federico Mattiello įmušė pergalingą įvartį.

Mėnesio pabaigoje 18 metų gimtadienį švęsiantis saugas V. Slivka rungtyniavo iki 54 minutės. Jį pakeitęs Matteo Gerbaudo dvikovos pabaigoje užsidirbo raudoną kortelę.

„Juventus“ jaunimo komanda Italijos taurę iškovojo ketvirtą kartą. „Napoli“ ekipa kelyje iki finalo taurės varžybose įveikė kitų dviejų lietuvių atstovaujamas komandas.

Vykintas Slivka (pirmos eilės viduryje)  su "Juventus" jaunimo ekipa (Juventus.com nuotr.)

Aštuntfinalyje „Napoli“ komanda laimėjo prieš Romos „Lazio“ klubą, kuriam atstovauja U-21 rinktinės gynėjas Aurimas Vilkaitis, o pusfinalyje - prieš „Roma" ekipą su U-19 rinktinės vartininku Tomu Švedkausku.

V. Slivka „Juventus“ ekipai atstovauja nuo praėjusių metų vasaros. Turino klubas lietuvį išsinuomavo iš Panevėžio „Ekrano“.

Europos U-19 čempionatas Lietuvoje vyks liepos 20 - rugpjūčio 1 dienomis. Lietuvos futbolininkai šeimininkų teisėmis debiutuos varžybose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)