Pirmas rungtynių įvartis krito į „Sūduvos“ vartus. 65-ą minutę Arminas Vaskela puikiu perdavimu surado į baudos aikštelę įkirtusį Niko Tokičių, kuris savo šansą išnaudojo ir pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą. Tai buvo vienas pirmų 61-ą minutę aikštėje pasirodžiusio legionieriaus iš Kroatijos prisilietimų prie kamuolio.

Po įvarčio aikštės šeimininkai atsitraukė, atiduodami iniciatyvą svečiams. Atrodė, kad „Sūduva“ patirs dar vieną pralaimėjimą, tačiau 84-ą minutę prie pat baudos aikštelės linijos taisykles pažeidė Deivydas Lunskis. Standartinių situacijų specialistas Rafaelis Ledesma dar kartą pademonstravo taiklumą ir puikiu šūviu į viršutinį kampą išlygino rezultatą - 1:1.

Paskutinę pagrindinio dvikovos laiko minutę Valentinas Baranovskis galėjo išplėšti pergalę svečiams, tačiau, iššokęs vienas prieš „Šiaulių“ vartininką, į vartus nesmūgiavo ir pabandė atlikti perdavimą komandos draugams.

„Šiauliai“ – „Sūduva“ 1:1 (0:0).

65' Niko Tokič [1 - 0]
85' Rafael Ledesma [1 - 1]

„Šiauliai“: P. Pocius, E. Pšelenskis, F. Zderičius, D. Lunskis, M. Rašo (61 min. N. Tokičius), T. Snapkauskas, L. Mušnikovas (76 min. R. Urbelis), D. Jankauskas, T. Eliošius, A. Vaskela, G. Alaverdašvilis (84 min. M. Vorobjovas).

„Sūduva“: P. Davidovas, N. Radžius, P. Daukša, D. Isoda (80 min. A. Breivė), V. Bagdanavičius, V. Baranovskis, R. Ledesma, R. Xin (46 min. A. Brokas), P. Leimonas, M. Kdouh (46 min. P. Kiselevskis), N. Valskis.

Čempionate – dvivaldystė

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai A lygos“ rungtynėse Gargžduose 1:0 palaužė lyderį Klaipėdos „Atlantą“, atsigriebė už pralaimėjimą pirmame rate ir surinktais taškais turnyro lentelėje pavijo iki šiol pirmavusius klaipėdiečius. Be to, sostinės komanda yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau nei „Atlantas“.

Lyderių dvikovoje pradžia buvo tokia, kokios futbolo mėgėjai galėjo tikėtis – atsargi. Pirmoji reali galimybė įmušti sukurta tik 26-ąją min. Tada vienas prieš „Atlanto“ vartus atsidūrė Kamilis Bilinskis, bet įveikti vartininko Manto Galdiko jam nepavyko.

Vėliau buvo dar pora „Žalgirio“ progų, sykį kamuolys atsidūrė klaipėdiečių vartuose, tačiau viskas baigėsi geltona kortele Mantui Kukliui, įmušusiam po teisėjo švilpuko. Realiausias galimybes išsiveržti į priekį „Žalgiris“ sukūrė pačioje kėlinio pabaigoje. Pradžioje vienas prieš vartus atsidūrė, bet į juos nepataikė Jakubas Wilkas. Paskui po kampinio progą turėjo, tačiau ja nepasinaudojo Luka Peričius.

60-ą min. vilniečiai dar kartą galėjo išsiveržti į priekį, bet po Ryčio Leliūgos perdavimo galva į vartus nepataikė Pavelas Komolovas. Dar po septynių minučių progą turėjo „Atlantas“, tačiau Mariaus Papšio iš toli smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas Armantas Vitkauskas.

Įvartis į „Atlanto“ vartus įkrito 70-ą min. K. Bilinskis gavo neįtikėtinai tikslų M. Kuklio perdavimą ir, atsidūręs vienas prieš M. Galdiką, įmušė šeštą savo įvartį šiame čempionate.

78-ą min. K. Bilinskis galėjo pasižymėti ir antrą kartą, bet po jo smūgio kamuolys nuskriejo greta virpsto. „Atlantas“ pabandė stiprinti puolimą vietoj gynėjo Kazimiero Gnedojaus leisdamas į aikštę puolėją Valdą Trakį, bet šturmo klaipėdiečiai organizuoti nesugebėjo. Vienintelę progą išlyginti rezultatą jau per teisėjo kompensuotą laiką turėjo Donatas Navikas, bet po jo smūgio galva kamuolys nuskriejo virš vartų.

„Atlantas“ - „Žalgiris“ 0:1 (0:0).

70' Kamil Bilinski [0 - 1]

„Atlantas“: M. Galdikas, M. Beneta, K. Gnedojus (82 min. V. Trakys), M. Kazlauskas, A. Jokšas, M. Papšys, A. Bartkus, D. Navikas, A. Urbšys (66 min. G. Kruša), G. Žukauskas, E. Razulis (58 min. Ž. Kymantas).

„Žalgiris“: A. Vitkauskas, E. Vaitkūnas, L. Peričius, A. Skerla, A. Švrljuga, V. Šilėnas, M. Kuklys (85 min. P. Janušauskas), P. Komolovas (68 min. V. Gercas), A. Žulpa, J. Wilkas (55 min. R. Leliūga), K. Bilinskis.