Pirmasis šio sezono įvartis buvo įmuštas jau 4-ą rungtynių minutę, kai po Ryčio Piloto perdavimo tiksliu smūgiu galva panevėžiečius į priekį išvedė Uchenna Umeh. Nepaisant mažo ūgio, legionierius iš Nigerijos iššoko aukščiau už visus varžovų gynėjus ir netrukdomas pelnė įvartį.

Nors šeimininkai stengėsi atsitiesti, tačiau 13-ą minutę į „Dainavos“ vartus paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo buvęs Alytaus komandos lyderis Arsenijus Buinickijus.

Po 15 minučių čempionai pelnė trečiąjį įvartį. Jo autorius tas pats A. Buinickijus.

Tiesa, alytiškiams antrame kėlinyje pavyko įmušti paguodos įvartį. 66-ą minutę baudos smūgiu rezultatą sušvelnino Deividas Padaigis.

Antrose dienos rungtynėse Marijampolėje susitiks vietos „Sūduvos“ futbolininkai minimaliu rezultatu 0:1 nusileido Klaipėdos „Atlanto“ klubui.

Pergalingo įvarčio autorius Andrius Bartkus (49 min.).

Dainava 1 – 3 Ekranas
4‘ [0 – 1] Uchenna Umeh
14‘ [0 – 2] Arsenij Buinickij
28‘ [0 – 3] Arsenij Buinickij
66‘ [1 – 3] Deividas Padaigis

Sūduva 0 - 1 Atlantas
49' [0 - 1] Andrius Bartkus

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)