Visi įvarčiai krito per antro kėlinio pradžios 9 minučių atkarpą. Du įvarčius pelnė Linas Pilibaitis, vieną įmušė lenkas Jakubas Wilkas.

Po šios 14 pergalės šį sezoną vilniečiai surinko 49 taškus ir 9 lenkia artimiausius persekiotojus „Trakus“. „Atlantas“ patyrė 7 pralaimėjimą ir su 33 taškais liko penktas.

Rezultatas:

„Žalgiris“ 3 - 0 „Atlantas“

53' Linas Pilibaitis [1 - 0]
58' Linas Pilibaitis [2 - 0]
62' Jakub Wilk [3 - 0]

„Žalgiris“: A. Vitkauskas, G. Freidgeimas, S. Kerla, E. Vaitkūnas, A. Švrljuga, M. Kuklys, D. Šemberas (63 min. P. Janušauskas), J. Wilkas, A. Žulpa, S. Nyuiadzis (81 min. V. Šilėnas), L. Pillibaitis (77 min. A. Velička).

„Atlantas“: M. Galdikas, R. Baravykas, A. Jemelinas (79 min. S. Rakauskas), M. Kazlauskas (65 min. Z. Jesipovas), E. Žarskis, G. Žukauskas, A. Bartkus, O. Verbickas (74 min. D. Navikas), M. Papšys, M. Maksimovas, E. Razulis.

Čempionas trečiąkart įveikė vicečempioną

„Žalgiris“ nutraukė „Atlanto“ trejų iš eilės laimėtų rungtynių seriją A lygoje. Šalies čempionai savo žiūrovams padovanojo puikias emocijas, įveikdami pagrindinius praėjusio sezono varžovus rezultatu 3:0 (0:0).

Pirmas dešimt dvikovos minučių aktyviausias jos dalyvis buvo arbitras Sergėjus Slyva, kuriam nuolat teko įsijungti į žaidimą ir fiksuoti futbolininkų pražangas. Ypač dažnai taisykles pažeidinėjo vilniečiai, griaudami uostamiesčio komandos atakas vos tik joms prasidėjus.

Pirmą pavojingesnį išpuolį sukūrė „Žalgiris“. 8 minute Serge'as Nyuiadzis puikiai pranėrė pro tris žaidėjus palei galinę liniją ir perdavimu surado puolimo grandyje žaidusį L. Pilibaitį. Futbolininkui smūgis nepavyko ir Mantas Galdikas kamuolį lengvai sugavo.

Kėliniui įsibėgėjus, aikštės šeimininkų atakos darėsi vis aštresnės. Greito išpuolio metu Andro Švrljuga iš dešinės pažeme perdavė kamuolį Deividui Šemberui. Vartininkui į pagalbą atskubėjo gynėjas Antonas Jemelinas ir krisdamas blokavo žalgiriečių kapitono pavojingą smūgį.

Po kelių minučių link vartų iš aikštės gilumos pasiuntus kamuolį, suklydo blogą poziciją užsiėmęs Edgaras Žarskis. Gynėjas leido iš už nugaros išnerti ir prie kamuolio atsidurti S. Nyuiadziui. Jo laimei, legionierius iš Prancūzijos smūgiavo visiškai netaikliai.

27 minutę „Žalgiris“ sukūrė pavojingiausią momentą. Paliktas be priežiūros baudos aikštelės dešiniame krašte perdavimo sulaukė L .Pilibaitis ir, pasitaisęs kamuolį, šūviu tarsi iš patrankos sudrebino vartų konstrukciją.

„Atlantas“ atsakė pora pavojingų išpuolių, kurių smaigalyje abukart atsidūrė Evaldas Razulis. Iš pradžių puolėjas dvikovoje su gynėju neišsilaikė ant kojų ir nesugebėjo „uždaryti“ Andriaus Bartkaus perdavimo, vėliau pataikė į gynėją po puikaus Mariaus Papšio reido dešiniu kraštu.

Pirmame kėlinyje braškėjusi „Atlanto“ gynyba subyrėjo iškart po pertraukos. Vos per devynias minutes į klaipėdiečių vartus krito net trys įvarčiai. Taiklių smūgių lietų 53 minutę pradėjo varžovų be priežiūros vartininko aikštelėje paliktas L. Pilibaitis, kuriam beliko smūgiu galva nukreipti kamuolį į vartus po idealiai tikslaus D. Šembero perdavimo.

Po šešių minučių į puolimo grandį perkeltas saugas pasižymėjo antrąsyk, „Žalgiriui“ surengus puikią ataką ir perdavimais vienu lietimu sudraskius varžovų gynybą. Jakubas Wilkas dešiniame krašte išvedė A. Švrljugą, šis – L. Pilibaitį, kuris savo antra progą taip pat išnaudojo.

62 minutę į baudos aikštelę įsiveržė ir po kontakto krito A. Švrljuga. Virsdamas gynėjas sugebėjo nuspirti kamuolį Artūrui Žulpai, kuris nepagailėjo perdavimo šalia buvusiam J. Wilkui. Atremti idealiai tikslų tolimą lenko smūgį M. Galdikas neturėjo jokių galimybių.

Į puolimą nuskubėjusius svečius sostinės futbolininkai galėjo nubausti dar bent porą kartų. Įsiminė stiprus Manto Kuklio tolimas šūvis, privertęs „Atlanto“ vartininką šuoliu palydėti pro šalį skriejantį kamuolį.

Arčiausiai paguodos įvarčio „Atlantas“ buvo 83 minutę. Po kampinio atmuštas kamuolys nukrito tiesiai be priežiūros paliktam Donatui Navikui. Šio smūgis kliudė gynėją ir pakeitė kryptį, tačiau Armantas Vitkauskas pademonstravo puikią reakciją ir išlaikė sausus ginamus vartus.