Pirmą dvikovą Vilniuje žalgiriečiai buvo laimėję - 1:0.

Marijampoliečiai pirmavo 2:0 po pirmo kėlinio pabaigoje Mindaugo Grigaravičiaus (38-ą min.) ir Tomo Radzinevičiaus (40-ą min.) pelnytų įvarčių.

Antro kėlinio pradžioje (53-ią min.) „Žalgirio“ kapitonas Deividas Šemberas sušvelnino santykį po 11 metrų baudinio - 1:2. 85-ą min. Jakubas Wilkas pasinaudojo priešininkų vartininko šiurkščia klaida ir rezultatą išlygino (2:2), o 88-ą minutę Linas Pilibaitis galva trečią kartą kamuolį pasiuntė į „Sūduvos“ vartus.

Rezultatas:

„Sūduva“ 2 - 3 „Žalgiris“*** (pirmas mačas - 0:1).

38' Mindaugas Grigaravičius [1 - 0]
40' Tomas Radzinevičius [2 - 0]
53' Deividas Šemberas [2 - 1] (iš 11 m baudinio)
85' Jakub Wilk [2 - 2]
88' Linas Pilibaitis [2 - 3]

*** - pateko į pusfinalį

Kitoje ketvirtfinalio poroje trečiadienį Kazlų Rūdos „Šilas“ svetimoje aikštėje atsirevanšavo A lygos absoliučiai autsaiderei AlytausDainavai“ pergale po pratęsimo rezultatu 3:0 (2:0) už pralaimėjimą pirmoje dvikovoje 0:2.

Anksčiau į LFF taurės turnyro pusfinalį pateko Kauno „Spyris“ (I) ir Klaipėdos „Atlantas“ (A). „Spyris“ ketvirtfinalyje 2:0 namuose ir 5:0 svečiuose įveikė III lygos Vilniaus regiono futbolo sąjungos pirmenybėse žaidžiančią Vilniaus „Prelegentų“ komandą. „Atlantas“ 4:0 ir 3:0 nugalėjo šalies elite taip pat rungtyniaujančius „Klaipėdos granito“ futbolininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (55)