Pergalingą įvartį mūsiškiai įmušė 30-ą minutę. Po Martyno Vasiliausko iš  Panevėžio „Panevėžio“ klubo perdavimo iš dešinio atakos sparno, kamuolį iš arti tiksliai į vartus nukreipė šiaulietis Deividas Šešplaukis.

Antrame kėlinyje latviai pradėjo aktyviau spausti mūsiškius, tačiau lietuviai susitvarkė su nervinga susitikimo pabaiga ir patys sukūrė dvi geras progas, bet Aurimui Jurgelevičiui ir Giedriui Matulevičiui nepavyko padvigubinti rinktinės persvaros.

„Norėčiau padėkoti visai komandai už dar didesnį kovingumą ir norą laimėti. Rungtynių pradžioje buvo sunku, bet po to viskas ėjo gera linkme ir kėliniui besibaigiant po puikaus M. Vasiliausko perdavimo įmušiau savo debiutini įvartį. Rungtynių pabaiga buvo labai įtempta, bet kantriai ir disciplinuotai gynėmės ir laimėjome“, - rungtynių įspūdžiais pasidalino D. Šešplaukis.

Surinkusi 6 taškus Lietuvos rinktinė toliau pirmauja turnyro lentelėje. Jei antradienio vakaro rungtynėse Suomija būtų neįveikusi Estijos, lietuviai galėjo iš anksto tapti turnyro čempionais. Tačiau suomiai įrodė savo pranašumą 2:0 (2:0) ir vieninteliai dar gali aplenkti Lietuvą.

Paskutines rungtynes Vyru stadione lietuviai žais kaip tik su suomiais ketvirtadienį (birželio 18 d.). Mūsiškiams užtenka ir lygiųjų.

Latvija U19 0 - 1 Lietuva U19

30'  Deividas Šešplaukis [0 - 1]

Pirmame turnyro mače lietuviai nugalėjo turnyro šeimininkus estus 2:1 (1:0), o įvarčius pelnė Dovydas Virkšas ir Erlandas Juška.