Lietuviai pirmavo 1:0 po to, kai Dovydas Virkšas, atstovaujantis Klaipėdos „Atlantui“, 39-ą minutę realizavo 11 metrų baudinį. 61-ą min. estas Janas Kokla santykį išlygino (1:1). Pergalingą įvartį 90-ą minutę svečiams pelnė Erlandas Juška iš Kazlų Rūdos „Šilo“.

Mūsiškiams reikalus kiek palengvino, kad jau 39-ą minutę Estijos vartininkas Andreasas Vaikla gavo raudoną kortelę ir į estų vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys.

„Visi kovojome už Lietuvą, atidavėme visas jėgas, kad laimėtume. Šioje rinktinėje žaidžiau pirmą kartą. Komandos žaidime pamačiau kovingumą, ryžtą ir pasiaukojimą“, - Deividas Šešplaukis liko patenkintas savo debiutu U-19 rinktinėje:

Estija 1 - 2 Lietuva

39' Dovydas Virkšas [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
61' Jan Kokla [1 - 1]
90' Erlandas Juška [1 - 2]

39' Andreas Vaikla (Estija) - raudona kortelė

Lietuva U-19: Marius Adamonis, Ričardas Šveikauskas, Lukas Valvonis (63 min. Erlandas Juška), Tautvydas Bracevičius, Romualdas Blaževičius, Giedrius Matulevičius, Klaidas Janonis (60 min. Edvinas Kloniūnas), Martynas Vasiliauskas, Aurimas Jurgelevičius (76 min. Svajūnas Čyžas), Dovydas Virkšas (75 min. Deividas Šešplaukis), Julius Momkus (42 min. Donatas Konikas).

Pirmose pirmadienio rungtynėse Latvija ir Suomija išsiskyrė taikiai - 0:0.

1.Lietuva11002-13
2-3.Latvija10100-01
2-3.Suomija10100-01
4.Estija10011-20

Antradienį įvyks lietuvių ir latvių dvikova (14.00 val.), o paskutines rungtynes Vyru stadione lietuviai žais su suomiais ketvirtadienį.