20-ą minutę pirmą mačo įvartį pelnė Kenan Avdusinovičius, 40-ą – rezultatą padvigubino Victoras Kleinas, o tašką susitikime padėjo tikslus Emiro Bijelicos smūgis 59-ą minutę.

Pražangos: 16 – 12

Anksčiau lietuviai 1:2 pralaimėjo Ispanijos ir 0:2 Slovakijos komandoms. Kovoje dėl pirmos vietos grupėje ispanai šventė pergalę 3:1.

11-tos grupės turnyro lentelė:

1.Ispanija33008269
2.Slovakija32014316
3Liuksemburgas310234-13
4.Lietuva300317-60

Iš viso atrankos varžybose dalyvavo 52 į trylika grupių suskirstytų rinktinių. Į kitą etapą – elito turnyrą – pateko po dvi stipriausias grupių komandas ir penkios geriausios trečias vietas užėmusios rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)