Pusfinalyje „Ventspils“ futbolininkai namuose net 4:0 (3:0) sutriuškino šalies čempionę Daugpilio „Daugava“ komandą.

R. Freidgeimas žaidė visą susitikimą, o S. Paulius - nuo 85 minutės.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Jurijus Žigajevas (16 ir 39 min.) bei Ahmedas Abdultaofikas (42 ir 70 min.).

Nepasisekė šalies pirmenybių lyderei Virginijaus Liubšio bei Tomo Ražanausko treniruojamai Rygos „Daugava“ komandai, kuri pusfinalyje po baudinių serijos 2:4 nusileido Liepojos „Metalurgs“ futbolininkams.

Pagrindinis susitikimo laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0), o per pratęsimą komandos nepasižymėjo.

„Daugava“ ekipoje visą susitikimą žaidė gynėjai Linas Klimavičius ir Valdemaras Borovskis (104 min. buvo įspėtas) bei saugas Mantas Savėnas, o Tomą Tamošauską (52 min. buvo įspėtas) 87-ą minutę aikštėje pakeitė Dominykas Galkevičius.

Po to, kai Mantas Savėnas (41 min.) tiksliai realizavo 11 metrų baudinį, šeimininkai pirmavo, tačiau rezultatą po pertraukos išlygino Jurgis Kalnas.

Baudinių serijoje M. Savėno smūgis buvo tikslus, o L. Klimavičius nesugebėjo pergudrauti svečių vartininko.

Praėjusiais metais taurę iškovojo Rygos „Skonto“ klubas, baudinių serijoje 4:3 įveikęs Liepojos „Metaurgs“ futbolininkus. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0), o per pratęsimą žiūrovai įvarčių nepamatė.