„Ekranas“ mačą pradėjo kiek netradicine sudėtimi: trūko ekipos kapitono Igno Deduros, legionieriaus Marko Andelkovičiaus, dėl gautų kortelių padėti negalėjo Janis Urdinovas bei Aurimas Vertelis, taip pat nebuvo Uchennos Umeh. Startinėje sudėtyje rungtyniavo rečiau aikštėje pasirodantys Rytis Pilotas, Edgaras Baranauskas bei Edvinas Girdvainis.

Nuo mačo pradžios ekraniečiai tvirtai turėjo iniciatyvą bei kūrė progas prie varžovų vartų. „Dainava“ stengėsi kontratakuoti, tačiau Panevėžio komandos gynyba neklydo ir nesuteikė dzūkams nei vieno šanso. Pirmo kėlinio antroje pusėje dukart pasižymėjo patyręs puolėjas Egidijus Varnas. Pirmąkart – 33 min. po greitos atakos gavo tikslų perdavimą iš Aurimo Kūčio, antrąkart – 40 min. po kampinio galva tiksliai kamuolį nukreipė į vartus. Be to, 35 min. 11 metrų baudinio nerealizavo Vytautas Lukša.

Tik prasidėjus antram kėliniui, 49 min. tiksliai smūgiavo po keitimo pasirodęs Žilvinas Kymantas, taip įtvirtindamas ekraniečių solidžią persvarą. Iki mačo pabaigos „Ekranas“ neleido abejoti savo pranašumu ir pasižymėti galėjo dar ne kartą.

Kitose rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ 1:0 (0:0) nelauktai pranoko Marijampolės „Sūduvą“, o Šiaulių „Šiauliai“ taip pat minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Gargždų „Bangą“.

Visi rezultatai:

„Dainava“ (Alytus) - „Ekranas“ (Panevėžys) 0:3 (0:2).
Įvarčiai: 33 min. ir 40 min. E. Varnas, 49 min. Ž. Kymantas („Dainava“);
35 min. V. Lukša („Ekranas“) neįmušė 11 m baudinio.

„Šiauliai“ (Šiauliai) - „Banga“ (Gargždai) 1:0 (1:0).
Įvartis: 28 min. A. Rimkevičius („Šiauliai“).
63 min. N. Mgeladzė („Banga") neįmušė 11 m baudinio.
Raudona kortelė: 62 min. I. Kirhners („Šiauliai“)

„Atlantas“ (Klaipėda) - „Sūduva“ (Marijampolė) 1:0 (0:0).
Įvartis: 61 min. G. Kruša („Atlantas“).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (36)