5 minutę „Babrungo“ sirgaliai pašoko iš savo vietų: iš arti į svečių vartus kamuolį nukreipė Antonny Pietro Cancilieri.

„Babrungas“ savo pranašumą išlaikė 20 minučių.

Elivelto smūgiu galva išlygino rezultatą, o 30 min. Pijus Širvys išvedė Panevėžį“ į priekį – 2:1.

Antrame kėlinyje 47 min. svečių pranašumą didino Jorge Eliasas. Per likusį rungtynių laiką „Panevėžys“ užtikrintai išlaikė pranašumą ir iškovojo kelialapį į taurės finalą.

Kitoje pusfinalio poroje Vilniaus „Žalgiris“ susitiks su Kauno raj. „Hegelmann Litauen“, dvikova vyks rugsėjo 29 d. Vilniuje.

Rezultatas

„Babrungas“ 1 – 3 „Panevėžys“

5' [1:0] Antonny Pietro Cancilieri

25' [1:1] Elivelto

30' [1:2] Pijus Širvys

47' [1:3] Jorge Elias

Hegelmann LFF taurės finalas vyks spalio 23 dieną Šiauliuose.