31-ojo turo rungtynėse išvykoje Jurgeno Kloppo auklėtiniai 2:2 (1:0) sužaidė su „Manchester United“.

Dabar „Liverpool“ turi 71 tašką – tiek pat, kiek Londono „Arsenal“ ir žengia antroje vietoje. Į nugarą alsuoja ir titulą ginantis „Manchester City“ su 70 taškų. „Manchester United“ su 49 taškais – šeštas.

„Liverpool“ dominavo nuo pirmų susitikimo minučių – vienu metu pirmame kėlinyje buvo atlikę 12 smūgių, kai šeimininkai – nulį. Nenuostabu, kad tai virto ankstyvu įvarčiu, kai 23-ąją minutę pasižymėjo Luisas Diazas.

Vis tik įvykiai aikštėje pasikeitė po pertraukos – Bruno Fernandesas 50-ąją minutę išlygino rezultatą, o 67 min. Kobbie Maino rezultatą persvėrė „Man Utd“ naudai.

Galiausiai bent tašką „Liverpool“ išplėšė Mohamedas Salah, kuris 84 min. realizavo 11 m baudinį.

„Liverpool“ kamuolį kontroliavo 62 proc. laiko, atliko daugiau smūgių (28 prieš 9) ir dažniau pataikė į vartų plotą (7 prieš 5).