Iki 84 minutės žaidęs puolėjas iš Lietuvos 74-ą minutę įtvirtino šeimininkų pergalę.

Dar du įvarčius į svečių vartus įmušė Kosovo atstovas Shpetimas Hasanis (48 ir 55 min.), vieną – lenkas Grzegorzas Boninas (50 min.).

Svečių gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Marcinas Robakas (43 ir 64 min.).

Niekaip pergalės iškovoti negali jau trečiąją nesėkmę patyrusi šešiolikos komandų turnyro autsaiderė vartininko Vytauto Černiausko Kelcų „Korona“ (1 tšk.) vienuolikė, savo aikštėje 0:3 (0:2) pralaimėjusi į devintąją poziciją pakilusias Povilo Leimono Balstogės „Jagiellonia“ (10 tšk.) klubui.

Abu lietuviai buvo registruoti mačui, tačiau aikštėje nepasirodė.

Lenkijos pirmenybėse pirmauja Krokuvos „Wisla“ (15 tšk.) futbolininkai, lenkiantys Zabžės „Gornik (14 tšk.) komandą ir čempionės titulą ginančią Varšuvos „Legia“ (13 tšk.) vienuolikę.

Belchatuvo GKS (12 taškų) klubas su vartininku Emilijumi Zubu – penktas.