Vieną įvartį nugalėtojams – devintąjį šiame sezone – pelnė iki 86-os minutės žaidęs Mantas Savėnas, 28-ą minutę realizavęs 11 m baudinį. Mačo pabaigoje M. Savėną aikštėje pakeitė Tadas Markevičius.

Visas rungtynes rygiečių gretose žaidė Giedrius Tomkevičius, o Aurimas Kučys rungtyniavo nuo antrojo kėlinio pradžios vietoje Vitoro Floros (46 min.) ir buvo įspėtas (64 min.).

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Vitalijus Zilis (56 min.) ir Aleksas Regža (79 min.).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose – Diego Silva (73 min.).

Dešimties ekipų Latvijos čempionate pirmauja Rygos „Skonto“ (66 tšk.) klubas, lenkiantis čempionę Simono Pauliaus ir Roberto Freidgeimo „Ventspils“ (61 tšk.) komandą bei „Jelgava“ (55 taškai) ekipą.

Estijos futbolo lygos rungtynėse Mindaugas Bagužis buvo pašalintas iš aikštės

Devynioliktą pergalę Estijos aukščiausiosios futbolo lygos (Meisterliiga) XXX turo rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą dešimties komandų turnyre užimantis praėjusių pirmenybių bronzos medalininkas Mindaugo Bagužio Silamiajės „Kalev“ (61 tšk.) klubas.

Silamiajės komanda svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo penktojoje pozicijoje esančius „Tallinna Infonet“ (51 tšk.) futbolininkus.

78-ą minutę po antro įspėjimo lietuvis buvo pašalintas iš aikštės. Pirmą kartą M. Bagužis buvo įspėtas 63-čią minutę.

Aikštės šeimininkai rungtynes baigė be iš aikštės pašalinto vartininko Maksimo Zelencovo (79 min.).

Svečiams įvarčius pelnė Jevgenijus Kabajevas (35 min.) ir Aleksandras Volodinas (90+4 min.).

Estijos futbolo lygoje pirmauja vienuolikė Talino „Flora“ (69 tšk.) vienuolikė, lenkianti čempiono titulą ginantį Talino „Levadia“ (67 tšk.) klubą ir Talino „Nomme Kalju“ (63 taškai) ekipą.