Argentinietis šiame susitikime pelnė tris įvarčius ir tapo visų laikų rezultatyviausiu „Primera“ čempionato žaidėju, kurio sąskaitoje – 253 įvarčiai.

Iki rungtynių su „Sevilla“ L.Messi sąskaitoje buvo 250 tikslių įvarčių. Su 251 tiksliu smūgiu pirmavo legendinis baskas Telmo Zarra, tačiau L. Messi „hat-trickas“ jam atnešė rezultatyviausio žaidėjo titulą.

Bilbao „Athletic“ legenda T. Zarra 251 įvartį pelnė per 277 rungtynes, o L. Messi 253 įvarčius pavyko pelnyti per 289 susitikimus.

Rezultatyviausių Ispanijos futbolo čempionatų žaidėjų penketuke taip pat yra Hugo Sanchezas (234 įvarčiai), Raulis (228) ir Alfredo Di Stefano (227).

„Barcelona“ mače su „Sevilla“ po įvartį taip pat pelnė Ivanas Rakitičius ir Neymaras. Verta paminėti, kad 47-ąją minutę rezultatas po Jordi Albos įvarčio į savus vartus buvo lygus, tačiau įsibėgėjusių katalonų sustabdyti buvo neįmanoma.

Madrido „Real“ klubas išvykoje susitiko su „Eibar“ ekipa, kurią sutriuškino rezultatu 4:0. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Jamesas Rodriguezas ir Cristiano Ronaldo.

Antrajame kėlinyje „baltieji“ turėjo dar daug puikių progų pelnyti įvarčius, tačiau į varžovų vartus buvo pasiųsti tik du. Juos pelnė Karimas Benzema ir C. Ronaldo.

Kitose rungtynėse Madrido „Atletico“ savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su „Malaga“. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 3:1 nugalėjo Andalūzijos ekipą.

Po 12 turų vienvaldžiu lygos lyderiu išlieka 30 taškų turintis Madrido „Real“ klubas. „Barcelona“ atsilieka dviem, „Atletico“ - keturiais taškais.

„Barcelona“ 5–1 „Sevilla“

21' [1–0] Lionel Messi
49' [1–1] Jordi Alba (į savus vartus)
49' [2–1] Neymar
65' [3–1] Ivan Rakitič
72' [4–1] Lionel Messi
78' [5–1] Lionel Messi

„Eibar“ 0–4 „Real Madrid“

23' [0–1] James Rodriguez
43' [0–2] Cristiano Ronaldo
70' [0–3] Karim Benzema
83' [0–4] Cristiano Ronaldo (11m. baudinys)

„Atletico Madrid“ 3–1 „Malaga“

12' [1–0] Tiago
42' [2–0] Antoine Griezmann
64' [2–1] Roque Santa Cruz
83' [3–1] Diego Godin
73' Samuel Garcia („Malaga“) pašalintas iš aikštės
88' Gabi („Atletico“) pašalintas iš aikštės

„Deportivo La Coruna“ 0-0 „Real Sociedad“