Nuo „Santiago Bernabeu“, talpinančio apie 81 tūkstantį futbolo gerbėjų – į kuklų „La Ligos“ masteliais „SD Huesca“ klubo ankštą stadioną, kuriame – vos 8 tūkstančiai žiūrovų. Tokie pokyčiai laukė Madrido „Real“ ekipos, kuri šį sekmadienį testavo „La Ligos“ autsaiderius.

Lengva nebuvo: šeimininkai drąsiai jautėsi palaikomi savų tribūnų, svečiams iš sostinės pirmasis pavojaus skambutis suskambo pirmomis mačo minutėmis, kai po kampinio galva vos kamuolio į vartus nenukreipė gynėjas Xabier Etxeita.

Visgi, apsiprasti Karališkajam klubui daug laiko nereikėjo: 8 min. po puikaus Alvaro Odriozola perdavimo iš krašto klasę parodė valas Garethas Bale'as: nestabdęs kamuolio jį pasiuntė į vartų kampą – 1:0.

Šeimininkai ne kartą grasino svečiams iš sostinės, už galvos griebėsi iš metro į vartus 46 min. nepataikęs „Huesca“ saugas Gonzalo Melero, ypač karšta prie „Real“ vartų buvo mačo pabaigoje, kai Karališkąjį klubą gelbėjo tik belgo Thibaut Courtois meistriškumas.

„Real“ išnešė sveiką kailį iš Hueskos ir iškovojo 8-ą pergalę. Su 26 taškais klubas pakilo į ketvirtą poziciją.

„SD Huesca“ lieka paskutinė 20-a (7 taškai).

„La Liga“ sekmadienio rezultatai:

„Eibar“ 4 – 4 „Levante“

8 min. [1:0] Sergi Enrich
10 min. [1:1] Jose Luis Morales
26 min. [1:2] Rober Pier
57 min. [2:2] Gonzalo Escalante
61 min. [3:2] Charles
65 min. [4:2] Charles
75 min. [4:3] Tono
90 min. [4:4] Borja Mayoral

„SD Huesca“ 0 – 1 Madrido „Real“

8 min. [0:1] Gareth Bale

„Real Sociedad“ 1 – 2 „Real Valladolid“

16 min. [0:1] Toni Villa
54 min. [0:2] Antonito
62 min. [1:2] Mikel Oyarzabal

„Real Betis“ 2 – 0 „Rayo Vallecano

59 min. [1:0] Giovani Lo Celso
76 min. [2:0] Sidnei

„La Liga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):