Zlatko Daličiaus auklėtiniai pusfinalyje po pratęsimo varžovus įveikė 4:2 (0:1).

Kitame pusfinalyje ketvirtadienį susitiks Ispanijos ir Italijos rinktinės. Tautų lygos finalas bus žaidžiamas sekmadienį.

34-ąją mačo minutę šeimininkus į priekį išvedė Donyellas Malenas, tačiau antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino 11 m baudinį realizavęs Andrejus Kramaričius (55 min.).

Baudinį uždirbusiam Luka Modričiui tai buvo 165-as oficialus mačas vilkint Kroatijos rinktinės marškinėlius.

73 min. kroatus į priekį išvedė Mario Pašaličius. Nyderlandai ėmė vis smarkiau spausti varžovus ir galiausiai pralaužė kroatų gynybą, kai šie jau buvo visai šalia pergalės. Per šeštą pridėto laiko minutę rezultatą išlygino Noa Langas, taip pasiųsdamas ekipas į pratęsimą.

Šio pradžioje aikštėje pasirodęs Bruno Petkovičius greitai tapo kroatų gelbėtoju – 98 min. vėl juos išvedė į priekį.

Galutinis taškas mače buvo padėtas 116 min., kai dar vieną 11 m baudinį realizavo L. Modričius.

2019 m. Tautų lygoje triumfavo Portugalija, 2021 m. – Prancūzija.

Per pastaruosius dvejus metus Kroatija yra patyrusi vos du pralaimėjimus.