Fernando Torresas pelnė keturis įvarčius ir dabar jo sąskaitoje ispanų rinktinės gretose jau 35 taiklūs smūgiai. Davidas Silva įmušė 3, Davidas Villa - 2, o Juanas Mata - 1 įvartį.

Ispanams nedaug trūko iki rinktinės rezultatyvumo rekordo. Prieš 80 metų jie namuose prieš Bulgariją laimėjo net 13:0. O štai Taitis pakartojo savo skaudžiausią nesėkmę. 2004 metais jie taip pat 0:10 nusileido Naujajai Zelandijai.

Ispanija su priešininkais ilgai „demokratijos“ nežaidė. Jau 5-ą minutę pirmą įvartį pelnė F. Torresas. Vėliau sekė 25-ių minučių sąlyginė ramybė, po kurios vėl pasipylė ispanų įvarčiai.

31-ą minutę pasižymėjo D. Silva, 33-ią - dar kartą F. Torresas, 39-ą - D. Villa.

Antro kėlinio pradžioje du greitus įvarčius vėl pasiekė D. Villa (49-ą) ir F. Torresas (57-ą min.). Po kelių minučių atokvėpio taitiečių triuškinimą tęsė D. Villa (64-ą) ir Juanas Mata (66-ą). 78-ą minutę F. Torresas nerealizavo 11 metrų baudinio, bet jau kitoje atakoje ištaisė savo klaidą ir 9-ą kartą nuginklavo varžovų vartininką. 89-ą minutę 10 įvartį įmušė D. Silva.

Kitose B grupės rungtynėse Urugvajaus rinktinė 2:1 (1:1) įveikė Nigerijos komandą ir taip pat beveik užsitikrino bilietą į pusfinalį, nes nors dabar pietų amerikiečiai ir afrikiečiai turi po vienodai taškų (po 3), paskutiniame ture urugvajiečių lauks mačas su Taičiu, o Nigerijos atstovų - su pasaulio čempione Ispanija.

Urugvajaus pergalę nulėmė puikus jubiliejines, 100-ąsias, rungtynes už rinktinę žaidusio Diego Forlano pasirodymas: paskutiniuose 12-oje susitikimų įvarčių nemušęs puolėjas šį kartą ne tik pasižymėjo pats, bet ir atliko rezultatyvų perdavimą. Būtent po jo 19 min. įvartį iš arti pelnė Diego Lugano - 1:0.

Vis dėlto 37 min. Nigerijos futbolininkams pavyko rezultatą išlyginti, kai taiklus buvo Londono „Chelsea“ klubo saugo Johno Obi Mikelio smūgis - 1:1. Tačiau antrojo kėlinio pradžioje, 51 min., greitos kontratakos metu stipriu šūviu į artimą viršutinį vartų kampą savo įvartį pagaliau pelnė D. Forlanas - 2:1.

Nepaisant to, kad iki dvikovos pabaigos dar buvo likę pakankamai daug laiko, ir Nigerijos vyrų spaudimo, jiems rezultato išlyginti nebepasisekė. Be to, 70 min. Edisonas Cavani galėjo įtvirtinti saviškių pergalę, bet iššokęs vienas prieš varžovų vartininką, smūgiavo per aukštai.

Rungtynės:

Ispanija 10 - 0 Taitis

5' Fernando Torres [1 - 0]
31' David Silva [2 - 0]
33' Fernando Torres [3 - 0]
39' David Villa [4 - 0]
49' David Villa [5 - 0]
57' Fernando Torres [6 - 0]
64' David Villa [7 - 0]
66' Juan Mata [8 - 0]
78' Fernando Torres [9 - 0]
89' David Silva [10 - 0]

78' Fernando Torres - nerealizavo 11 metrų baudinio

Urugvajus 2 - 1 Nigerija

19' Diego Lugano [1 – 0]
37' John Obi Mikel [1 – 1]
51' Diego Forlan [2 – 1]